Pasta ta jest idealną alternatywą dla past dostępnych w sklepach, ponieważ wiemy, co jemy i wychodzi nas to dużo taniej. Dla przykładu - z podanych składników wyszło mi dokładnie 480g pasty - co daje 6 porcji takiej sklepowej. Wyniosło mnie to ok 7zł, gdzie w sklepie średnio opakowanie kosztuje 2zł, co daje 5zł oszczędności. Dodatkowo mamy szerokie pole do popisu i możemy dowolnie modyfikować skład - zamiast tuńczyka ostatnio dałam makrelę, można dodać posiekanego pora, doprawić natką pietruszki - co kto woli :)
Smacznego!:)
Lubię takie pasty :)