You are here: / / Comments received by the user ilka76

Comments received by the user ilka76

gitek3

(2009-03-03 14:02)

w smaku pycha,tylko mi sie bardzo duzo wody zebralo:(zalewe ze smietany zbobilam dokladnie wedlug przepisu i...:(

anka1966

(2009-03-02 20:35)

Zrobiłam jak wymyśliłam.Było super.Dziękuję za przepis.

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
kinguniaa

(2009-02-26 21:16)

Jak zawsze pyszne,tym razem lekko mi się przypaliłypodałam z pieczonymi ziemniaczkami,surówką z pekińskiej i tzatzykami

ewas

(2009-02-26 20:13)

Bardzo dobra babka ,smaczna pulchna!Pozdrawiam i polecam!

wiolecikm

(2009-02-26 16:14)

Bardzo dobre! Stosunkowo nie wiele czasu potrzeba na przygotowanie, a efekt wspaniały. Niebo w gębie. Dziękuję. Z pewnością będzie bardzo często królować na naszym stole. Pozdrawiam i POLECAM PRZEPIS.

linka226

(2009-02-26 15:58)

Zrobiłam Twoją zapiekankę i muszę powiedzieć że wyszła bardzo dobra. Polecam przepis

aga197804

(2009-02-25 13:22)

To jest to czego szukałam zaraz robie:)

rynia2

(2009-02-24 17:25)

Mam identyczny przepis na chleb,tylko inne proporcje,bo piekę go w maszynie do pieczenia chleba,chlebuś tak prosty i pyszny

monik111

(2009-02-24 17:15)

chlebek pyszny naprawde bardzoe prosty i pychotka.dzieki za przepis

crisen

(2009-02-23 10:33)

 Pyszne ciacho dla smakoszy orzechów i karmelu .Pozdrawiam.

elfik1988

(2009-02-22 20:06)

Super przepis, rogaliki pyszne!

łasica

(2009-02-22 16:39)

Zdążyłam;-)Tylko dzisiejsze były z kabanosem i kukurydzą.Dziękuję za super przepis:-)

łasica

(2009-02-22 10:51)

Po prostu pyszne:-)Zrobiłam z podwójnej porcji,ale nie zdążyłam zrobić zdjęcia;-)Ale dziś powtórka więc może zdążę;-)

ilonaa

(2009-02-22 09:57)

robiłam to ciasto juz jakies 3 razy i za kazdym razem wyszlo super!!! Polecam wszystkim to rewelacyjne ciasto:)

jasia

(2009-02-21 22:09)

ilka, zrobilam twoja sałatke i musze powiedzieć, że jest rewelacyjna. Ale gdy ja zrobiłam, po godzinie stwierdziłam, że jest nieco za słodka, dodałam soku z cytryny i....wtedy eureka...pychota. Polecam ta sałatkę, bo jest fantastyczna.

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close