You are here: / / Comments received by the user ilka76

Comments received by the user ilka76

Herubinek

(2009-01-18 18:24)

Bardzo dobre.

serduszko

(2009-01-18 14:08)

Hejka;-))jestem tutaj nowa ale już znalazłam ciasto na Komunię mojej córeczki;-))
śliczne dzięki

viola1112

(2009-01-17 18:12)

Drożdżóweczki pierwsza klasa wszystkim bardzo smakowały za tydzień powtórka z rozrywki no i oczywiście wielka wyżerka .
Ułatwiłam sobie zadanie wykroiłam kółeczka, posmarowałam jajkiem a otoczkę zrobiłam z wałeczka, znacznie szybciej się wtedy robi.
Bardzo dziękuję za przepis       
Oto moje dzieło :) miałam wybrać najładniejsze ale cóż tylko tyle uratowałam :)

donia76

(2009-01-17 17:55)

Robie tą zapiekankę z podsmazaną kiełbaska tez pycha ale z kurczakiem tez wypróbuje

Dot

(2009-01-17 15:52)

Witaj ilka76! Właśnie wstawiłam chatkę do lodówki,musiałam podzielić ją na połowę,bo w całości by się nie zmieściła. Faktycznie trochę ciepliwości wymaga nałożenie pierwszej części masy,ale potem jest już tylko z górki  Użyłam 600 g twarożku (Philadelphia),aromatu waniliowego zamiast cytryny i banana zamiast galaretki,nie dodałam też żółtka ze względów bezpieczeństwa. Jutro chatkę udekoruję polewą i posypką i oczywiście zdam relację po degustacji. Już nie mogę się doczekać.

Esti

(2009-01-17 12:09)

Bardzo fajny przepis na placek. Dziękuję.

ilka76

(2009-01-17 11:42)

Jak najbardziej. Ja do kilku ciastek włożyłam chipsy czekoladowe i bardzo fajnie smakowały:)

Wkn

(2009-01-16 21:15)

Myślę, że i kawałeczki mlecznej czekolady mogłyby być nie od rzeczy w tych ciastkach. Albo jako esy floresy polewowe już po upieczeniu. Ciekawy pomysł na ciasteczka (a nie jak to zwykle bywa) ciasto bananowe :)

Dot

(2009-01-16 19:09)

P.S. Oczywiście Twój przepis dodaję do ulubionych i polecam nie tylko dla początkujących (tak,jak ja) w kuchni.Danie jest łatwe w przygotowaniu,smaczne i sycące.

Dot

(2009-01-16 19:01)

Witaj ilka76! Przed chwilą skończyliśmy jeść Twoją zapiekankę. Wszystkim smakowała. Nie miałam pieczarek,ale i tak jest pyszna. Pozbyłam się przy okazji parówek (niby Morliny,ale niezbyt smaczne). Porcji wystarczyłoby spokojnie dla pięciu osób.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

ekkore

(2009-01-16 08:11)

Katarzynko27 - pozwolę sobie odpowiedzieć za autorkę, bo akurat miałam taki przypadek. To nie to że coś źle zrobiłaś z chlebem. Papier przykleja się do chleba, gdy jest woskowany jednostronnie, a używając  włożysz go woskowaną stroną do blachy - lub gdy masz papier złej jakości (kiedyś wywaliłam ze dwie rolki - bo chleb musiałam obierać z papieru).

katarzynka27

(2009-01-15 22:35)

clebki wyszly super ale cos musialamzrobic zle bo przyleil mi sie do papieru i musialam odcianac i gora za twarda ale i tak smakuje wysmienicie i maz wziol do pracy kanpki za polskim swiezym chlebkiem!!!

Majka2

(2009-01-15 19:02)

Na pewno skorzystam!

ilka76

(2009-01-15 18:53)

Majko proponuję żebyś wypróbowała ten przepis: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis26008.html. Są to moje ulubione muffiny, które piekę najczęściej. Nawet bez owoców wychodzą smaczne:))

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze:)

Majka2

(2009-01-15 18:45)

Kupiłam dzisiaj sobie formę do muffinów i pierwszy raz skusiłam się je upiec. Masz Ilka76 dużo, ciekawych przepisów na muffinki i mój wybór padł na Twój przepis. Robi się je bardzo łatwo i szybko. Oczywiście wyszły, dodałam do ciasta cynamon, nie miałam tylko brązowego cukru. Smak nie powalił moich domowników na kolana, tylko córka z chęcią się nimi zajadała. Spróbuje jeszcze innych Twoich wypieków. Pozdrawiam Majka2

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close