Do zrobienia tej sałatki skutecznie zachęciła mnie Małgośka. Nie żałuję bo jest naprawdę bardzo dobra. Niestety kupiłam tak pyszną szynkę, że do sałatki zostały mi tylko dwa małe plasterki. Dodałam też 3 duże ząbki czosnku bo go uwielbiam ;).
Ileczko, dziś kilka Twoich ciast dodałam do ulubionych, stopniowo będę próbować, degustować, komentować i chwalić. Co do tego ciasta i posypki kokosowej, którą sama często robię do swoich ciast, podpowiem tylko, że masła wystarczą 2 łyżki i nie trzeba dodawać cukru (mnie kiedyś w zębach "chrupał" i przestałam dodawać). Serdecznie Cię pozdrawiam i gratuluję takiego talentu:)
Witam.
Zrobiłam dziś roladę. Jest bardzo dobra, coś innego niż tradycyjny, oklepany mielony...
Dodałam jednak inny farsz no i może dlatego rolada nie trzymała mi się tak wspaniale jak na zdjęciu Autorki przepisu. Ja zrobiłam farsz z pieczarek i cebulki. Następnym razem nie będę kombinować, tylko zrobię tak, jak jest w przepisie. Mimo wszystko polecam roladkę. Jest naprawde pycha, no i błyskawicznie się ją robi.
przepyszne ciasto, bardzo delikatne, nie za slodkie, poprostu pychcha
wlasnie upieklam i sprubowalam ciacho...rzeczywiscie bardzo szybki w wykonaniu...ale mi tez niestety wyszedl jakis taki suchy....a piekłam tylko 30 min przy 180 syopniach z termoobiegiem.....naprawde nie wiem czemu taki suchy....+
Właśnie je zrobiłam, wyszły WSPA-NIA-ŁE !!!
Wyszły pycha! Nawet mi się udały, a do pieczenia mam raczej dwie lewe ręce ;) Myślę, że będę robić je jeszcze nie raz :)
Zrobiłam i bardzo dobre jest to ciasto . Płaskie, ale ładnie wygląda i jeszcze lepiej smakuje.
Placuszki zrobiłam wczoraj na kolację - pyszniutkie
Mój 4-latek zjadł chyba z pięć ![]()
Dzięki za przepis.
Ciasto przepyszne , poprostu "niebo w gębie".
!!!!
Muffiny bardzo smaczne. zrobiłem z polewą czekoladową. polecam
I kolejne Twoje ciasto Ilko okazało sie strzałem w 10:) szybkie w przygotowaniu, leciutkie i bardzo dobre, dziekuje za przepis!
przepyszne są te kotleciki, u nas na stole gościły juz wiele razy
Fajny przepis,wypróbowałam.Następnym razem dam tylko połowę cukru.Polecam!