You are here: / / Comments received by the user ilka76

Comments received by the user ilka76

Ewa137

(2012-12-08 21:09)

Zrobione, zjedzone, pysznosci. Smietane slodka zmieszalam w trakcie podgrzewania z kwasna smietana zeby dodac troszke "smaczku",a pomiedzy ziemniaki powkladalam talarki cebuli i swieze galazki rozmarynu . Dziekuje za przepis :)

justynek52

(2012-12-06 14:49)

Pyszny obiadzik, dodałam kostkę mięsną i sosik super, szybko wrócę do tego przepisu, dużo lepszy niż zwykłe schabowe a i robi się szybciej

iwciaG

(2012-12-03 18:27)

Wczoraj robiłam z synkiem Twoje ciasteczka - był zachwycony wycinaniem foremkami, nie dodawałam aromatu. Zrobiłam zwykłe, kruche z cukrem, Pyszne - Dziękujemy za przepis!!!

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
nmonika26

(2012-12-03 12:07)

czy blaszke wykładasz papierem do pieczenia?

ewakoscielniak11

(2012-11-28 19:57)

a czy konieczne jest sklejanie 2 krążków?

nie moge zrobic grubszego ciasta i dziure dnem szklanki? 

prosze o odp

Ganesh25

(2012-11-27 14:57)

Rogaliki przepyszne:) Przepis godny polecenia:)

smakerowiczka

(2012-11-25 23:03)

babka pyszna, super wilgotna, tylko smak ajerkoniaku malo wyczuwalny, ale powtorki beda napewno :) polecam

kayunia

(2012-11-24 17:36)

Ciasto smaczne, a dodatek dżemu powoduje, że nie jest mdłe i zbyt słodkie. W masie widoczne były drobinki skórki od bułek i uznałam, że następnym razem, żeby tego uniknąć, wykorzystam tylko środek pieczywa. Jednakże po złożeniu ciasta nie jest to zupełnie widoczne, więc  daruję sobie kombinacje i przepis zachowam do ponownego wykonania, w niezmienionej formie:)

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Pomysłodawczynię:)

milunia

(2012-11-23 12:18)

Bardzo dobre.

Amfri

(2012-11-19 09:38)

Przepyszne! dodałam wędzoną makrele i cebulke - mniam :)

nmonika26

(2012-11-18 20:28)

a ile ciasteczek wychodzi z tej porcji? piec w termoobiegu? pozdrawiam

Ju$tysia222

(2012-11-17 20:28)

Fajna babeczka =) Puchata i wilgotna. Zmniejszyłam tylko ilośćcukru do 200g a reszta bez zmian. Polecam do kawki!

smakerowiczka

(2012-11-13 21:49)

babka jest pyszna! napewno będę robić częściej  :) polecam

mysha2006

(2012-11-13 09:24)

Bardzo dobra kapustka, nam smakowała :)

krysia50

(2012-11-12 12:53)

Takie ziemniaczki są super, ale  można je również pokroić w cieńkie talarki  i zagotować w garnku około 3 minut w przygotowanej śmietanie, wlać wszystko do naczynia, na górę ser i  wtedy czas zapiekania będzie ok. A sera nie trę tylko całe plastry kładę na górę zapiekanki. 

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close