You are here: / / Comments received by the user ilka76

Comments received by the user ilka76

ilka76

(2011-12-17 21:58)

Jak poleży całą noc w lodówce to stwardnieje. W razie czego możesz lekko podsypać mąką.

lenka32

(2011-12-17 18:17)

Własnie zrobiłam i poszła masa do lodówki. Mam pytanie: na razie ta masa jest dość luźna. Spokojnie miksowała się mikserem. Czy jutro rano będzie twardsza? Jesli nie, czy mam dodac mąki i jeszcze trochę pougniatać. Jak na razie to na pewno wszystko by sie kleiło i nie dałabym rady wyciąć kształtów.

malina_a

(2011-12-15 19:05)

Pyszne !!! dzieciakom bardzo smakowały :) Polecam !

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
Justyna_Lubka

(2011-12-15 16:07)

Sigma - jeśli Twoim zdaniem masa jest mało słodka to dosyp sobie do niej cukru pudru. Też tak czasem robię. Ciasto w weekend będę robić chyba po raz 10 :)

kalia2010

(2011-12-15 13:21)

Pyszna sałatka! Robię ją w kilku wariantach...nawet gdy któregoś składnika zabraknie to i tak jest pyszna:)

wiewiora

(2011-12-14 18:53)

Cudne:) Zrobiłam z powidłami i też pyszne. Świetny przepis.

iwonka 33

(2011-12-14 17:28)

Czy może być miód sztuczny .

iwonka 33

(2011-12-14 17:04)

PYCHA , właśnie jem gorący
  polałam czekoladą mniammmmmm

ulla*

(2011-12-13 09:27)

Pomysł reniferków wykorzystałam,ale zrobiłam z ciasta kruchego z moich przepisów (ciasteczka ze smalcem) -robiłam do przedszkola na świąteczne spotkanie,dzieci zachwycone. Dzięki za pomysł,z ciastem drożdżowym pewnie jeszcze zrobię..pozdrawiam.

ahimenes

(2011-12-11 18:00)

WSPANIAŁE !!!!!!!!  Dziury wyciełam małym kieliszkiem, a do masy dodałam jagód ze słoiczka:) Niesamowicie smakowało wszystkim gościom - zdjęcia nie zdążyłam zrobić bo ciasto znikało w tempie błyskawicznym ;) POLECAM !!!!

malina_a

(2011-12-11 14:49)

Zrobione, zjedzone, pyszne :) A sos idealny...nawet nie musiałam zagęszczać mąką :)

iwonka 33

(2011-12-11 11:33)

Zdjęcia masz CUDOWNE

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
ilka76

(2011-12-10 14:11)

Tak to wina tego, że ubiłaś kremówkę a nie śnieżki.

ilka76

(2011-12-10 14:09)

Powinno być to kakao ciemne.

wiccanka

(2011-12-10 11:07)

Czy kako naeży dać takie prawdziwe ciemne - czy zwykłe (np puchatek wsypywane do mleka)?

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close