To ciasto gości u mnie co najmniej raz w miesiącu, z różnymi owocami,pychota,szybko się robi.
Bardzo się cieszę..niech smakuje zawsze pozdrawiam serdecznie
Pycha,pycha...
Ciasto pychotka,dzięki za przepis. Spokojnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych.
O jak mi miło Maniu, że sięgasz po moje przepisy, pozdrawiam serdecznie
Witam,ciasto wyszło przepyszne,czy masą ma być bardzo gęsta czy trochę płynna,polewa czekoladowaoczywiściez przepisu Alll jest super???Polecam
Witam,wszystko kupiłam i jutro albo w sobotę będę piekła i mam pytanie jaki inny pończochy można zrobić prócz alkoholowego
Śledzie są pyszne. Robione już kilkukrotnie . Dzięki
Ostatnio jak robiłam to mało kuchni nie spaliłam, zagotowałam olej i do takiego oleju dodałam ocet,ale był huk i wielki ogień, teraz już wiem że tak nie można robić
Witam, właśnie będę robiła na piątkową imprezę, śledzie rewelacyjne