Zapisałam i mam zamiar zrobić w sobotę,póki jest sezon na truskawki
Poproszę o przepis na sos z soczewicy
Witam,właśnie zrobiłam kluseczki do zupy,gotowałam w zupie,polecam są pyszne
Witam,właśnie wyciągnęłam z piekarnika,zapiekanka jest szybka i pyszna,polecam
Witam,dzisiaj zrobiłam taki obiad na moje urodziny,kupiłam karkówkę w biedrze I chyba była ze starej świni bo piekłam 3 godziny i dalej była twarda,ale obiad pierwsza klasa pyszny,polecam,na pewno jeszcze nie raz zrobię tylko mięso kupię gdzie indziej
Pycha,pycha ,jeszcze raz pycha,dzisiaj moje urodziny i upiekłam dla rodzinki
Witam,dzisiaj też zrobiłam,pycha,polecam,dolne herbatniki posmarowałam kajmakiem
Nie robiłam z mrożonych owoców