You are here: / / Comments received by the user ilka76

Comments received by the user ilka76

atramka

(2015-04-03 10:15)

Witam, a czy mogę dodać grześki lub góralki zamiast prince polo, bo jak na złość w trzech okolicznych sklepach nie ma :(( 

Stokrotka2003

(2015-04-01 20:38)

żeberka z tego przepisu wychodzą rewelacyjne, po prostu rozpływają się w ustach :) gorąco polecam ten przepis :))))))

a-neczek

(2015-03-31 08:18)

Wstawiam przepis do ulubionych :) Nie spodziewałam się, że z cebuli i kilku składników wyjdzie taki pyszny sos! 

Bałam się, że będą za słodkie przez keczup (mimo, że miałam pikantny), więc dałam tylko łyżkę, nie dałam octu (bo nie miałam :D) ani cukru do sosu, a czosnek wcisnęłam do żeberek (w ramach marynaty, ale tak robię z każdym mięsem :D).

Co do twardości mięsa, myślę, że to sprawa indywidualna piekarnika. Mój jest sfatygowany i żeberka dusiły się chyba ze 2,5 godziny (ostatnie pół godziny bez przykrycia), aż były miękkie.

Zabieram się za przeglądanie innych Twoich przepisów :)

ch_aga

(2015-03-29 13:30)

Oj, mój schabik wyszedł nawet smaczny ale niestety, jak to schab, suchy jak wiór. Nie będzie powtórki.

marlena1976

(2015-03-28 13:46)

bardzo dobre

czerwonaherbata

(2015-03-26 22:32)

Rewelacja !!! Ląduje w ulubionych !!!

Monica W&O

(2015-03-20 10:54)

Cudnie się upiekło. Zrobiłam z truskawami (rozmroziłam je częściowo) i kruszonką. Pyszne, szybkie, dziękuję za przepis!

heiworth

(2015-03-18 19:30)

Dobry ten gulasz :) I rzeczywiście jest delikatny :) ...

kaliope13

(2015-03-16 10:16)

Przepis jest super.

Moja mama się objadła, że nie chciała więcej ale jeszcze sosik i marchewki podjadała :-)

jolcia_fasolcia

(2015-03-15 12:35)

Bardzo dobre i proste. Polecam

małpiatka

(2015-03-15 07:11)

Przyjemna zapiekanka:) Wymieszałam tylko wszystkie składniki w obawie, że warstwy makaronu będą za suche skoro nie ma w składnikach sosu. Reszta bez zmian. Polecam!

heiworth

(2015-03-05 17:55)

Pyszny ten schab...:)))

aniag81

(2015-02-25 08:39)

Sałatka świetna i smaczna. Nawilżona odpowiednio a dałam tylko 2 łyżki majonezu. Dodałam jeszcze pieczarki konserwowe.

Fot. ilka76, Chleb
Chleb
19.9k
343
14
ilka76
slodkiewypieki

(2015-02-18 19:46)

Jaki typ mąki Pani użyła? 

slodkiewypieki

(2015-02-18 19:36)

Dziękuję :) 

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close