Szybkie i bardzo smaczne ciacho:)
Genialny przepis!!!! W końcu udało mi się upiec moje ulubione ciasto drożdzowe!!!! Dzięki wielkie za ten przepis, jest rewelacyjny!!!
Pycha ciasto i w dodatku bardzo szybkie- polecam :)
Buleczki smaczne, ale nastepnym razem dam zdecydowanie mniej cukru. Slodycz "zabila" cebulowy smak.
Bardzo dobra surówka ja rob ie często to pycha
Pychota!!!
ciasto jest pyszne!!!ale niestety szybko znika
A te truskawki w galaretce też są mrożone?
tak ;) wyszło bardzo pysznie ;) na pewno będę je robić nieraz ;) pozdrawiam ;)
Ja robiłam na blaszce 24x30 (podałam w przepisie) i z tego co pamiętam wyszło bardzo wysokie.
Jedna puszka mleka wystarczy na kwadratową blachę? Na jakich wymiarach blachy robiłaś tą piankę ILKA76?
Zrobiłam z jabłkami i ze śliwkami. Do tego cynamon i bita śmietana i jest pycha! W dodtaku bardzo szybkie. :)
Do Daria P.: Ja zrobiłam z jednej śmietanki i było pycha :)
W ogóle całe ciasto na 5+, Przeszkadzało mi tylko, że biszkopt nasiąkł do połowy tym sokiem i na górze był trochę za mokry, a na dole suchy, ale nie zrobiło to różnicy mojej rodzince, która bardzo chwaliła :) Może zresztą to ja jakoś źle nasączyłam biszkopt. Pozdrawiam!