Z tego co pamiętam ja używałam świeżych.
Bardzo się cieszę, że ciasto smakuje. Pozdrawiam:))
Zrobiłam dokładnie wg przepisu - z wiśniami. Polecam!
Ciasto wyszło wspaniałe! Niestety nie będzie mi dane spróbować, bo mąż zabiera do pracy, ale wizualnie bomba!:) Dziękuję za wspaniały przepis.
czy te kajzerki do masy mają być świeże czy czerstwe? - bo nie wiem jak z tym 100g? Z góry dziękuję za odpowiedź
Robie takie samo ciacho, jest super moje nazywa sie" Łabędzi puch".
ilko Twoje ciasta są wspaniałe. Wystarczy, że spojrzę kto jest autorem przepisu i już wiem, że ciasto będzie pyszne. Tak było i w tym przypadku. Masa to niebo w gębie
Załapałam się na jeden kawałeczek, bo goście wszystko pochłonęli ;) Robiłam na dużej blaszce z podwójnej porcji.
Mam zamiar zrobić ten torcik pojutrze na urodziny męża (to będzie mój debiut jeśli chodzi o biszkopt:)) i w związku z tym mam pytanie: czy śmietanka łowicka tortowa 36% będzie się nadawać?
Super babka
właśnie został zjedzony ostatni kawałek ,następnym razem robię z podwójnej porcji
ciasteczka lubią się rozlewać jak daje się margaryny zamiast masła, też mam podobny przepis z jakiejś gazety, ale nie pamiętam czy w takich samych proporcjach, pozdrawiam.
Palce lizać!
Schabik był mięciutki i panierka znakomita.Już zapisuje przepis
.Dziękuję autorce
witam,nigdy,przenigdy nie udawało mi się ciasto drożdzowe. zachęciły mnie komentarze do tego przepisu i co ? SUKCES!!!!!!!
ciasto jest pyszne, wyrośniete i nie moge się z męzem opanowac, aby nie podjadac:) Dziękuje , jutro robie następną blaszke:):)
Coś wspaniałego!!!Do ciasta dodałam jeszcze curry. Polecam!!!!
Rybka jest rewelacyjna!! Uzyłam dorsza, ciasto przepyszne, na stałę zagości na moim stole, pyszny i banalnie prosty przepis!
Zgadzam się z poprzedniczkami. Muffinki są bardzo dobre i syte. Polecam!