ciasto zupełnie inne od wszytkich drożdzowych -smaczne polecam mnie podpasiło
Zrobiłam i wyszło mi tak strasznie mało, dziewczyny jaką macie tę tortownicę? Dałam do malutkiej keksówki a i tak zostało miejsca....Na razie siedzi w zamrażarce...
Babeczka pierwsza klasa! Rzeczywiście PYCHOTKA! Ma same zalety: smaczna, puszysta, lekka, szybka w wykonaniu, tania. Gorąco wszystkim polecam. Dzięki za przepis. Od dziś jak tylko będę miała trochę majonezu w lodówce to na pewno upiekę tą babkę.
Zrobiłam... Biszkopt totalnie mi nie wyszedł :( musiałam zrobić nowy wg sprawdzonego przepisu, masa nie bardzo mi stężała, chociaż dałam więcej galaretki na szklankę wody bo nie spotkałam takiej 90g, ten "nieudany" czyli niziutki boszkopt położyłam na górę, na to bita śmietana, uprażone wiórki i czekolada w grube wiórki... i kilka jagódek :) Poradziłam sobie mimo wszystko i ciacho smakowało bardzo :))) Następnym razem spróbuję z innym owocami :))
Zapomniałam dodać, że te kuleczki obok, to właśnie wycięte kółeczka z górnego biszkptu, zanurzone w polewie czekoladowej i obsypane wiórkami kokosowymi...MNIAMMMM...
Robiłam to ciasto w wersji malinowej z jagodami. Wyszło przepyszne!!! W sam raz na takie upały: leciutkie, orzeźwiające, po prostu idealne:)) A wyglądało tak: Szkoda, że już nie ma :( Pozdrawiam Cię Ilko i dziękuję:))
Dziś upiekłam ten chlebek i wyszedł przepyszny, jutro robię następny
Pyszota ;) Wyborne ciasto
ja to kiedys zrobiłam... jest
! i zrobię znowu
...
Ilko, zgadzam się z Tobą w 100%: sałatka jest zaskakująco dobra!!! U mnie zniknęła w okamgnieniu:) WYŚMIENITA!!! U mnie już na stałe w repertuarze, dziękuję!!!
Ciasto przepyszne. Godne polecenia i dobre na lato bo lekkie.
Dziś robie :) napewno beda baaardzo smaczne :)
to jest swietny przepis juz robiłam pare razy i nadal bede robic :)
Co tu duzo mówić, ciasto jest pycha!!! A myślałam już że ciasto drożdżowe się na mnie obraziło i zanlazłam ten przepis i okazało się strzałem w dziesiątkę.W sobote piekłam z truskawkami a dziś z jabłkami bo po poprzednim nie ma śladu, nawet okruszka. Musze się przyznać, że ja mimo że jestem na diecie ciiiiiiiiiiii pochłonełam połowę blaszki - wiem że wstyd ale nie mogłam się opanować!!! Najlepsze drożdżowe jakie jadłam :)