Ciasto pyszne. Masa bardzo smakowała tylko śmietanę dodałam do masy, tak mi było łatwiej. I radzę nasączyć biszkopty, bo były trochę suche.
Mielone-inaczej,pycha, Próbowałam z różnymi farszami i też jest dobre. Pozdrawiam
Ciekawe i szybkie ,ląduje w ulubionych:)
Rybka w cieście wspaniała,zrobiłam na obiad i tylko jeden kawałek zdążyłam zjeść,bo mój ślubny zajadał nie patrząc czy reszta rodzinki zje,a to dlatego bo zawsze robiłam z bułką tartą lub mąka ,a teraz coś innego .Bardzo smaczna ,ale nie miałam imbiru ,ale i bez niego SUPER!
a dużo ciastek wyjdzie z jednej porcji? zainteresowały mnie te rurki ale mam dużo nas w domku (7 osób) to musze zrobić duuuuuuuuuużo rureczek :)
A mi wyszło coś obrzydliwego. Przypuszczam, że to wina podłego sera. Następnym razem zrobię bez sera.
a mi się nie udały, rozlały się blaszce i dziwnie smakują :(
To najpyszniejsze ciasto z owocami !!! :) .... łatwe i szybkie w przygotowaniu ... i do tego bardzo efektowne ...
wielkie gratulacje dla autorki ILKKO 79 REWELACJA
upiekłam i ja! nie jestem fanką ciast drozdzowych ale to jest tak pyszne że już drugi kawałek jem :) dziękuje za przepis,ciasto jesy super!
Robiłam na szynce - w smaku pycha, tylko nie wiem gdzie zrobiłam błąd że mi prawie cała panierka spłyneła
w ostateczności miałam pieczeń z sosikiem ale bardzo dobrym i wszyscy goście chwalili :)
Jasne, że może.
Przepraszam może to głupie ale czy może być inny zapach?
Znalazłam ten przepis i strasznie mi sie spodobał, chciaąłm go koniecznie wypóbować, ale wczesniej chciałam pochwalić się mamie jakie to fajnie ciastko znalazłam
a tu się okazało ze moja mama doskonale zna ten przepis!
I nawet mi o tym nie piowiedziała, czego to sie człowiek nie dowie... A ciastko zrobiłam na niesdziele i po chwili juz nie było, ciastko PYSZNE i nawet nie przeszkadzało że troche moja chatka krzywa była
ale myśle ze następnym razem wyjdzie juz prosta.
Ja za chwilę będę robiła to ciasto,mam nadzieję,że wyjdzie dobrze
Nie będę oryginalna, gdyż ten tort jest przepyszny!! Poza pokruszonymi bezami i migdałami dodałam do środka drobne kawałki gorzkiej czekolady, przy podaniu wierzch dodatkowo polałam musem ze zmiksowanych truskawek :-) Zrezygnowałam ze śmietan-fixu, gdyż wydaje mi się, że nie jest on konieczny a szkoda wkładać w niego (tort) jeszcze więcej chemii; smak ani konsystencja nie ucierpiała więc myślę, że spokojnie na przyszłość można obejść się bez fixu. Pozdrawiam autorkę a przepis polecam bez najmniejszych wątpliwości!!