Dolaczam sie do peanow na temat tego chlebka - jest doskonaly, chociaz rodzinka smiala sie ze mnie jak pieklam. Ale odnosnie pytnia poprzedniego: czy jesli faktycznie upieke z podwojnej porcji to czas pieczenia np pozostanie bez zmian?
Lelku, to, z czym Tobie się kojarzy przepis mi kojarzyło się najpierw u lionów :) Ale miałam wtedy może z 10 lat. A potem wyrosłam, spoważniałam. Skojarzenia się zmieniły :)
Annenau, ja nie twierdzę że nie jem lionów czy marsów :) ja tylko wyraziłam swoją opinię nt wyglądu tych kulek. A teraz sobie z usmiechem obserwuję jak to na wielkim żarciu trzeba pisac same pozytywy bo jak coś nie tak to zaraz wielkie larum jest, co widac powyżej w komentarzach ;-)
Narzeczonemu baaaardzo zmakowały :)
tylko zrobiłam zbyt duże kulki i wyszły nieco większe niż te Twoje hehe :P
następnym razem- bo na 100% zrobię je ponownie- kulki będą mniejsze... tak żeby mogli cieszyć się dłużej ich smakiem :)
Ja piekę na termoobiegu.
Ilko jak najlepiej piec to ciasto? termoobieg czy moze grzanie góra-dół?
Wreszcie zrobilam te rolade i musze przyznac ze wyszla super .
Bardzo szybko sie przygotowuje a smakuje super.
Na poczatek zrobilam wersje podstawowa z serem zoltym a nastepnym razem bedzie z innymi dodatkami.
Ilka dziekuje
i polecam
pycha :) ciut zmodyfikowałam, dodałam czosnek, moja mała uwielbia, wyszły rewelacyjne, panierka super chrupiąca :) cała rodzinka się zajadała :) polecam!
Zrobiłam w ostatni weekend! byl po prostu cudowny! ze juz nie wspomne ze upieklam na sam wieczor a rano go nie bylo... ;)
Torcik miodzio, coś pysznego! W sam raz na letnie dni. Pozdrawiam i polecam!!
Oto moje cappuccino-wszystko ok tylko to ciasto,jak już pisałam,za cienkie...Zdjęcie słabo wyszło bo telefonem robione:(
Dla mnie ciasto bez rewelacji. Myślałam, że ciasto będzie bardziej ,,lekkie,, ale każdy lubi co innego.
ciasto jest rewelacyjne w smaki i robi sie błyskawicznie:) a co do tego tanie:) ja dzisiaj zrobiłam z truskawkami - palce lizać:) polecam