To i ja się dołączę do pozytwynych opinii tego ciasta:)) . Na drugi dzień ciasto też jest pyszne !!! Bardzo cieszę się ,że trafiłam na Twój przepis. REWELACJA!!!!
właśnie cały dom pachnie ciasteczkami, robimy już po raz drugi :-))) pychota !!!! dzięki
Znakomity przepis! PIerwszy raz w życiu wyszło mi drożdżowe! Zrobiłam z truskawkami - szybko sie robi , jeszcze szybciej zjada!
CHLEBEK REWELACYJNY !!!!!!!!!!!!!!!!!. Po przeczytaniu komentarzy byłam zachęcona ale i lekko przerażona. Postanowiłam jednak spróbować. Wyszedł pięknie przyrumieniony,pyszny !!! Od dziś to będzie jeden z dwóćh przepisów jakie będę używać do pieczenia chleba(na zmiane z innym aby się nie znudził). Ciasto nie wylało się po tych 18 godzinach. Wszystko się udało.Mniamuśny.
rewelacja!!!! mój debiut-jakże udany, dziękuję!!!!!!! pycha !!! :)))
zrobiłam ! troszkę rozpłynęły mi się na blaszce, ale i tak są przesmaczneeee ;) dziękuję za przepis i pozdrawiam ![]()

Ja myślę, że można zastąpić maggi, czasem w książkach kuchni chińskiej są dopuszczalne takie zamiany.
Przepis rewelacyjny;) Rowniez pozdrawiam i dzięki za przepis:)
zrobiłam okulary z truskawkami.Rewelacja
dodałam do ulubionych bo wprost szaleje za bitkami :) mam pytanie jaka surówkę dajecie najczęsciej do bitek ?? co waszym zdaniem jest "special edotion" poza ogórkiem kiszonym naturalnie :)
Jeszcze ciepłe a skusiło. Super przepis i mało pracy. Podziekowania dla Ilki za to cudo ;)
Ja też dzisiaj się zabrałam za to ciasto...zrobiłam z truskawkami i wyszło super!!!Bardzo łatwy i szybki(nie licząc oczywiście czasu ,gdy ciasto rosło).Polecam wszystkim i dziękuje za przepis;)A oto moje dzieło!!!,