You are here: / / Comments received by the user ilka76

Comments received by the user ilka76

JolaFi

(2009-06-01 09:55)

To i ja się dołączę do pozytwynych opinii tego ciasta:)) . Na drugi dzień ciasto też jest pyszne !!! Bardzo cieszę się ,że trafiłam na Twój przepis. REWELACJA!!!!

andziotka

(2009-05-31 22:51)

właśnie cały dom pachnie ciasteczkami, robimy już po raz drugi :-))) pychota !!!! dzięki

cuma

(2009-05-31 15:03)

Znakomity przepis! PIerwszy raz w życiu wyszło mi drożdżowe! Zrobiłam z truskawkami - szybko sie robi , jeszcze szybciej zjada!

monilen

(2009-05-30 22:13)

CHLEBEK REWELACYJNY !!!!!!!!!!!!!!!!!. Po przeczytaniu komentarzy byłam zachęcona ale i lekko przerażona. Postanowiłam jednak spróbować. Wyszedł pięknie przyrumieniony,pyszny !!! Od dziś to będzie jeden z dwóćh przepisów jakie będę używać do pieczenia chleba(na zmiane z innym aby się nie znudził). Ciasto nie wylało się po tych 18 godzinach. Wszystko się udało.Mniamuśny.

mama_gosi

(2009-05-30 21:22)

rewelacja!!!! mój debiut-jakże udany, dziękuję!!!!!!! pycha !!! :)))

Iwoneczka

(2009-05-30 21:12)

zrobiłam ! troszkę rozpłynęły mi się na blaszce, ale i tak są przesmaczneeee ;) dziękuję za przepis i pozdrawiam

e_opal

(2009-05-30 21:06)

dodałam tylko gotowanego jajka i zamiast groszku kukurysze mniam mniam:-)

e_opal

(2009-05-30 19:55)

nono moja sałateczka też juz się chłodzi w lodówce , jutro w sam raz będzie po obiadku do zjedzenia ;-) prosta i dobra i o to chodzi

madlinka

(2009-05-29 21:09)

Ja myślę, że można zastąpić maggi, czasem w książkach kuchni chińskiej są dopuszczalne takie zamiany. 

konstancja

(2009-05-29 13:32)

Przepis rewelacyjny;) Rowniez pozdrawiam i dzięki za przepis:)

aga8884

(2009-05-28 16:03)

oto one :)

aga8884

(2009-05-28 15:58)

zrobiłam okulary z truskawkami.Rewelacja

danutellka

(2009-05-28 12:53)

dodałam do ulubionych bo wprost szaleje za bitkami :) mam pytanie jaka surówkę dajecie najczęsciej do bitek ?? co waszym zdaniem jest "special edotion" poza ogórkiem kiszonym naturalnie :)

Modelsowa

(2009-05-28 01:37)

Jeszcze ciepłe a skusiło. Super przepis i mało pracy. Podziekowania dla Ilki za to cudo ;)

Asiek1109

(2009-05-27 20:09)

Ja też dzisiaj  się zabrałam za to ciasto...zrobiłam z truskawkami i wyszło super!!!Bardzo łatwy i szybki(nie licząc oczywiście czasu ,gdy ciasto rosło).Polecam wszystkim i dziękuje za przepis;)A oto moje dzieło!!!,

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close