You are here: / / Comments received by the user ilka76

Comments received by the user ilka76

katarzynar

(2009-05-19 20:39)

Ciasto wszystkim smakowało i teściowa nie mogła uwierzyć, że w masie są budynie i sok :) Polecam

MAGMA-MK

(2009-05-19 17:34)

Ja zaraz będę robić. Brzmi pysznie Dla męża ugriluję jeszcze pierś z kurczaka bo on  uwielbia mięsko:) Dam znać;)

Juta

(2009-05-18 17:41)

Pychotka:)
ja dodałam czekoladę truskawkową i kinder jajko:)

kasia83

(2009-05-18 17:20)

Właśnie robię to ciasto i muszę napisać że mnie równiez z trudem mieści się w blaszce! Upiekłam biszkopt z 4 jajek a i tak po wyłożeniu masy nie zostało miejsca na galaretkę! No cóż, musiałam się poświęcić i nieco wyrównać górę (mniam) i teraz galaretka się zmieści, he he.... No ale dzięki temu zabiegowi wiem już że krem smakuje wybornie

kmdj1997

(2009-05-17 22:28)

Pychota.
Po raz pierwszy udalo sie upiec MUFFINKI.
Zawsze albo je przypalalam albo wcale nie rosly.....a tym razem wyszly Pyszne i Perfekcyjne !!!!!!

inet

(2009-05-17 17:54)

Bardzo smaczne ;) Zrobiłam, ale muffinki mini :) Są super.

kasiqqq

(2009-05-17 17:46)

 a oto ostatni kawałek z małymi modyfikacjami:) z czystego lenistwa posłużyłam sie biszkoptami które pięknie zmiękły na drugi dzień:) i z połowy brzoskwiń zrobiłam mus z galaretką :) pysze i lekkie ciasto:) idealne orzeźwienie :) pozdrawiam 

marzena_gabi

(2009-05-17 16:54)

dziś zrobiłam pyszne :)) następnym razem nadzieje białym serem na słodko :)

mama_gosi

(2009-05-16 21:54)

Goście zachwyceni, ja też, pychotki, dziekuję :-)

Fot. ilka76, Bajaderka 3
Bajaderka 3
51.2k
559
26
ilka76
niunia18

(2009-05-16 20:47)

A ta polewa to z czego ma być?I czy między mase układać jeszcze herbatniki?

mama_gosi

(2009-05-16 12:53)

Zrobiłam, popołudniu degustacja :-) spróbowałam jedynie masę-pyyycha :-)

mariam57

(2009-05-16 06:24)

Rewelacja, to malo powiedziane! Zjadam jeszcze cieple:) Pozdrawiam. Moze masz przepis na paczki?

madlinka

(2009-05-15 18:07)

Bardzo dobre, na pewno bdą częściej gościć na miom stole.

bozena28

(2009-05-15 08:57)

ciekawy przepis dodaję do ulubionych

justine75

(2009-05-15 08:00)

Pieklam to ciacho juz jakis czas temu,ale zapomnialam dodac komentarza....
Pycha,pycha,pycha.Byl jedzony jak tylko dal sie pokroic bo goscie sie trafili...i sie zastanawiali co tak chrupie w tej smietanie:)))
Polecam i na pewno skorzystam nie raz z tego przepisu:)

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close