Jutro zabieram się za pieczenie bo dzisiaj z braku czasu nie dam rady. Dam znać jak smakowały i postaram się zrobić im sesje fotograficzną :D A jak długo utrzymują świeżość?
Ciasto bardzo dobre. Spotkalam sie z roznymi jego wersjami i nazwami. Zamiast toffi z mleka skondensowanego zrobilam toffi z tego przepisu
Bardzo smaczna
Ja zazwyczaj ubijam je lekko trzepaczką.
czy te 2 jajka należy ubić czy tylko "rozbełtać" a następnie wymieszać z innym mokrymi składnikami? Pozdrawiam i zamierzam upiec te mufiny więc czekam na odpowiedź
Smarować całym jajkiem, masło ma być miękkie ale nie roztopione.
Ciasto bardzo dobre,rodzince też smakowało.
Oj nam nie smakowała. Ale przyznam, że ładnie wyglądała w salaterce :)
A mi się udały i były smaczne tylko ta posypka coś trochę zgrzyta między zębami:)))) Niedługo powtórka , może bez posypki?
a tu już gotowe
Bardzo dobre ciasto :) zresztą jak wszytkie z przepisów Ilki :) pozdrawiam.
Pozwolę sobie wstawić jeszcze jedno zdjecię ale teraz w wersji pomarańczowej. Na wierzchu posypałam jagodami i wylałam na to galaretkę. Także jak widac dokonalam pewnych zmian. Mam zamiar jeszcze wypróbowac w wersji malinowej. Jak dotąd wersja Wiśniowa jest najlepsza. Ale to rzecz smaku.
Upiekłam....iiiii pożarłam oczami....lekkkie ciasto, nie sprawiajace żadnych trudności. Z powodzeniem mogą ciasto robić początkujący. Jestem baardzo zadowlona, że wybrałam właśnie Twoje Ilka76 ciasto.......każdy chwali, że ładnie sie prezentuje i oczywiscie wybornie smakuje. Pozdrawiam cieplutko.
PYCHA!!! Robiłam to danie juz kilka razy i zawsze wychodzi rewelacyjnie. Dziękuję za przepis!
Ciastka pyszne ,ale się troszkę rozpłynęły na blasze i zrobiły sie "placki"-Następnym razem dam mniej masła może wyjdą lepsze.