Ciasto rewelacyjne !!! Wszystkim bardzo smakowało. Proste i bardzo, bardzo smaczne !! Polecam serdecznie :)
Ilonko, nie będę oryginalna jeśli powiem, że ta suróweczka jest P Y S Z N A!!!! Szybciutka i łatwa. Ja również, podobnie jak L_ola, dzięki niej przekonałam się do pora :) Dziękuję za kolejny smaczniutki przepis
Dokładnie 3 g. W przepisie Ilki jest 0,25 łyżeczki - to tak na czubku. Mając doświadczenie z podobnym chlebem na zdjeciu jest nie ten chleb - tylko chodziło mi o wielkość miski.
Ekko, nie powinno być 3 dag drożdży a nie 3 g ?
Zrobiłam dzisiaj z podwójnej porcji. zamiast drożdży proszkowych - bardzo nie lubię z nich korzystać - użyłam normalnych - 3 g na tą podwojoną porcję, reszta zgodnie z przepisem. oto efekty Chleb pieczony w żeliwnym garnku o średnicy 28 cm - wyrósł do samej góry. Z całą pewnością zostanę już przy normalnych drożdżach
PRZEPYSZNE!!!!!!Zrobilam dzis do sniadanka, genialny przepis, dodalam takze troche ostrego chili sosu. Dzieki za przepis.
Dziś była u nas na obiad, dodałam jeszcze 2 pomidorki bo było za dużo pora i chciałam złagodzić smak. Pozdrówka i polecam wypróbowanie
Zrobiłam dzisiaj tę rolade a jako farsz był żółty ser i przesmażone pieczarki z cebulką i papryką czerwoną. W smaku wyszystko bardzo dobre tylko chyba za słabo zwinęłam roladę (układałam ją na folii aluminiowej i razem zawijałam) no i u góry tam gdzie było łączenie mięska wszystko się rozeszło. Ale nikomu nie przeszkadzała taka "otwarta rolada". Dzięki za przepis, pozdrówka dla autorki, aha i dziś zrobiłam też Twoją ilka76 "zielono białą suróweczkę - też pycha
Ja wprowadziłam następujące modyfikacje - dodałam więcej sera, zamiast szynki dodałam szklankę usmażonej z przyprawą do kurczaka piersi kurzej posiekanej, pół szklanki cebuli podsmażonej i szklankę papryki konserwowej (taka jest pikantna - dwa kolory w słoiku). Czyli dodatków była cała fura - ciasto tylko je skleiło :) WYSZŁY NIESAMOWICIE PYSZNIE! Sztuk 24 - wszystkie znikły w 20 minut w czterech gębach uśmiechniętych i ochających. Dzięki za super przepis :)
Moja rodzina jest zachwycona rybami z tego przepisu, ja jestem zachwycona smakiem ciasta, gdyż za rybami nie przepadam. Proponuję dodać do ciasta troszkę suszonego tymianku. Panierka ma super smak.
dziekuje bardzo za odpowiedz:)
ciasto przepyszne,wierzch polałam czekoladą.no palce lizać
Wzorki robi się widelcem.
Sałatka bardzo dobra. Ja do połowy tejże sałatki dodałam jeszcze pora i marynowaną paprykę. Też wyszło pyszniutkie.
Dziś zrobiłam tą pieczeń na obiad. Wyszła wyśmienita. Mój synek powiedział, że jeszcze nigdy czegoś tak wspaniałego nie jadł. Wszyscy się zajadali aż sie uszy trzęsły
aż miło było popatrzeć. Mięso wyłożyłam na folię aluminiową, bo wtedy się lepiej zawijało i nic się nie rozwalało. Polecam. Palce lizać.