You are here: / / Comments received by the user eNka

Komentarze otrzymane przez użytkownika eNka

perzot24

(2014-01-15 17:20)

Doskonały) i te skrzydełka mmmmmmmmmmmm........

amyrcha

(2014-01-12 16:48)

Robię dziś tę potrawę drugi raz i już nie mogę się doczekać, kiedy otworzę piekarnik :). Takie proste a takie pyszne 

Viola102

(2014-01-10 19:55)

Zupka teściowej wyszła bardzo smakowita!!! Polecam

iwciaG

(2014-01-05 11:32)

Już zapomniałam jakie to DOBRE!!! Dosłownie śniadanko Bogów, dodałam zielonej pietruszki, Polecam Każdemu !!!

Herbaciana

(2014-01-05 11:10)

Odrobinę zmodyfikowałam przepis i wypróbowałam z mrożonymi jagodami,a część upiekłam w formie do gofrów.Pycha. Polecam.

fufiatka

(2014-01-05 11:04)

Wypróbowałam różne przepisy ze śmietaną, jogurtem naturalnym itp i stwierdzam że ten to rewelacja, najlepszy ze wszystkich. Racuchy smakowite moje pociechy zjadły ze smakiem. Dziękuję i Pozdrawiam !!!!

nadia

(2014-01-01 19:03)

W tym roku na Wigilie ponownie zrobilam Twoje sledziki pod pierzynka i to z podwojnej porcji. Niestety wszystko poszlo na pierwszy ogien! ;) Jest rewelacyjna ta salatka! :) Pozdrawiam :)

lena

(2013-12-30 13:20)

Kasza bardzo smaczna. Polecam !!!

maraszek

(2013-12-21 22:24)

Przepis całkiem dobry ale ja proponuję parę zmian. Po pierwsze chrzan tylko tarty a nie ze słoika, po drugie więcej - na 1 kg buraków spokojnie trzy, cztery laski. Po starciu to chrzan skropić cytryną żeby się nie utleniał. Przy mieszaniu lepiej dodawać buraki do chrzanu a nie odwrotnie no i najważniejsze - zamiast cukru proponuję śmietanę 18% - złagodzi trochę ostrość i sprawi, że ćwikła będzie przyjemnie aksamitna.

Fuksja113

(2013-12-16 19:06)

A jakiego masła Pani używa?

amulka

(2013-12-10 19:58)

wyszly pysznosciowe :) ja dorzucilam poszatkowane czarne oliwki i poszatkowana papryszke chilli :) z kminkiem smakuja wysmienicie :)

Moniaa_a

(2013-12-10 12:34)

Rewelacyjny ,wszyscy go uwielbiają :):) 

małpiatka

(2013-12-08 16:15)

Dziś była na drugie śniadanie. Lekko zmodyfikowana pod nasze smaki. Trzy jajka, trzy ząbki czosnku, dużo soku z cytryny, bez cebulki i majonezu, za to z dużą ilością świeżo mielonego pieprzu. Uwielbiam!

martus094

(2013-12-01 12:52)

Genialny pomysł na sałatkę!

anrubi

(2013-12-01 11:08)

Moje mocno czekoladowe w formie babkowej z pestkowanymi wisionkami :)

Przód i tył :)

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close