You are here: / / Comments received by the user eNka

Comments received by the user eNka

wojciechowska

(2008-08-12 15:35)

bardzo dobry przepis - to pierwsze racuchy ktore nie wciagneły tłuszczu-pycha !!!!!

alelen

(2008-08-09 22:38)

Dzieki za przepis. Wchodzi na stale do mojej kuchni. Szybko, prosto i na dodatek pyszniasty.  Robilam juz dwa razy. Jeden z morelami a drugi z borowkami amerykanskimi, bo je akurat mialam pod reka.

Dorota zza plota

(2008-08-09 15:45)

Enko juz jakis czas temu zrobilam ale zapomnialam skomentowac. Kurczak jest przepyszny, podalam z ryzem curry- limonkowyn. Enko i Sabiu jesli lubicie, jak  ja, takie egzotyczne smaki to polecam goraco mojego Kurczaka. Przepis przywiozlam z urlopu i juz kilka razy wyprobowalam z pysznym skutkiem.. Pozdrawiam serdecznie.

sabia

(2008-08-09 15:09)

Ten kurczak chodził za mną już od dwóch lat. Ciągle bałam się tego połączenia z cynamonem. Dziś postanowiłam jednak spróbować i jest pysznie :). Bardzo oryginalny smak, chociaż następnym razem kurczaka zostawię na noc w tych przyprawach. Na początku piekłam go przykrytego a po ok 30minutach odkryłam i zapach roznosił się po całym mieszkaniu. Nawet moja córeczka (ostatnio straszny niejadek) powiedziała, że pycha chociaż musiałam zdjąć jej skórę i cebulkę z udka żeby nie widziała w czym on jest :D. Sam sos też rewelacyjny jednak do ziemniaków nie bardzo pasuje. Następnym razem z ryżem lub samą surówką :).

Alicja

(2008-07-31 07:09)

tak jest przepraszam za pomyłke zobaczyłam po fakcie

eNka

(2008-07-30 09:07)

Alu, przeczytaj raz jeszcze, w przepisie jest koper:) Pozdrawiam

Alicja

(2008-07-30 07:29)

grzybki super wczoraj zrobiłam znowu

Alicja

(2008-07-29 23:09)

Witaj mam pytanie bo widze na fotkach ze tam chyba jest koper a w przepisie go nie ma wiec chyba moge go dodać prosze o szybka odpowiedz

toskaniau

(2008-07-29 20:35)

dziękuję za przepis, tego szukałam... :)

Perelka

(2008-07-26 10:59)

Ciasto pyszne!!!!!!  zrezygnowalam z cynamonu ale dodalam do niego  jeszcze pokrojone daktyle,suszone sliwki ktore pozostaly mi z innych wypiekow mysle ze to  ciasto przyjmuje wszystko. Dziekuje za przepis.Pozdrawiam.

Alicja

(2008-07-24 15:52)

gołapki pyszne dzis robiłam ale sos zrobiłam ten pierwszy bo nie miałam pieczarek nastepnym razem sprobóje 2 sosik polecam bo warto i pozdrawiam

iwka

(2008-07-23 21:46)

przepyszna to właściwe słowo na określenie smaku tej pasty:))

anik80

(2008-07-21 15:18)

Pestki zasadziłam i roślinki rosną. Jedna już wypuściła łodygę,a druga jeszcze nie. Ale jestem dobrej myśli :)

ANETA MUSIAŁ

(2008-07-13 21:43)

 zrobiłam wczoraj kilka słoiczków, za jakiś czas napiszę jakie wrażenia smakowe

eNka

(2008-07-13 18:51)

Jeżeli chcesz dodać jabłka to spore kawałki, bo małe wysuszą się, można spróbować dodać wiśnie z kompotu. Blacha prostokątna, tylko z tych większych. A piec trzeba ok 50 min ale lepiej sprawdzić;)

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close