You are here: / / Comments received by the user eNka

Comments received by the user eNka

Dorotaxx

(2008-07-12 08:19)

eNko ta Twoja zupa jest niesamowita! Moja rodzina ją uwielbia . Szkoda ,że nie widziałaś jak wczoraj  wcinała  ją moja córa, az jej sie uszy trzęsły hahahahahha a mój małżowinek  zjadł 2 duże talerze , dobrze ze zrobiłam spory gar tego cuda  i zostanie jeszcze na dzis.
Pozdrawiam i dziekuje za super przepis który na stałe zagosci u nas w domu


Sara_R

(2008-07-10 21:52)

eNka, mam strasznie banalne (nie dla mnie :) pytania.
Czy mozna dodac do placka jabłka albo owoce z kompotu, np wiśnie?
Napisałaś, że toporcja na dużą blache... Tylko jaka to jest "duża" ? ;)

I jak długo piec... tak konkretnie?
Przepraszam za takie pytania,ale ja po prostu nigdy nie piekłam :(((

Etnavo

(2008-07-10 16:17)

 Zrobiłem   tylko  z małymi modyfikacjami:  dodałem jogurt naturalny zamiast śmietanki (500ml)  i   odrobinke wody . Do tego sos sojowy  i 3 kropelki  sosu chilli. Pyszne jedzonko

agaga_a

(2008-07-07 17:26)

Zupka przepyszna, wypróbowałam już dawno, na stałe zagościła w menu i jest u nas na stole przynajmniej raz w m-cu. Polecam:)

sylwetka

(2008-07-07 15:32)

Zapiekanka jest przepyszna!!! Nie można się od niej oderwać.Dziękuję za przepis . Potrawie daję pierwsze miejsce wśród przepisów na Wielkim Żarciu.

monidelko

(2008-06-25 22:06)

Zupa przepyszna! Łatwa i niedroga- już nie wrócę do barszczyków z torebek:)

makusia

(2008-06-22 13:54)

przepyszna zupka:)) polecam gorąco :)

rynia2

(2008-06-20 13:49)

Muszę przyznać że twoje gołąbki i sosik nr2 z pieczarkami były bardzo pyszne.Dziękuję za przepis i serdecznie pozdrawiam.

KK

(2008-06-20 07:20)

Ja zrobiłam wczoraj na kolację i macie rację nawet się nie spodziewałam że będzie takie pyszne, prościutkie szybkie i fajne danie! Dzieki za przepis napewno zagości na moim stole częściej.

eNka

(2008-06-14 14:51)

Najwięcej czasu, w przygotowaniu tego placka, zabiera obranie truskawek. Zachęcam bo jest pyszne, a sezon truskawkowy niebawem się kończy;)

eNka

(2008-06-14 14:30)

Masiu, prześliczny ten Twój torcik, ja tak zdobić nie potrafię, choć nigdy nie próbowałam;) Jeżeli będziesz miała ochotę, to wypróbuj i ten przepis http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis22509.html równie smaczne ciacho:) Pozdrawiam

masia

(2008-06-14 11:23)

Jak już wspominałam, rafaello będzie czestym gościem na moim stole. Oto wersja urodzinowa:

ela73

(2008-06-13 21:32)

robiłam z tej   strony wiele  sałatek  ale  ta  pobiła  wszystkie  , naprawde warto sprobować ,  szybka , tania  a przede wszystkim super!!!!!!!!!!!!!! Mniam mniam!

karasia

(2008-06-13 09:45)

W piekarniku siedzi właśnie trzecia porcja. Muszę przyznać, że lepszych rogalików nigdy nie jadłam. Córka już się mnie pyta, kiedy znów je zrobię. A ponieważ jest sezon truskawkowy to połowa jest z truskawkami - mniaaaaaamuśne!

eNka

(2008-06-11 19:11)

Wszystkim dziękuję za miłe komentarze, cieszę się, że zupka smakuje... sama jestem w trakcie jej gotowania...mmmm:)

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close