You are here: / / Comments received by the user eNka

Comments received by the user eNka

till

(2007-08-18 15:13)

Nieletnia Młodsza nie jest może wiarygodna, bo jej smakuje wszystko, ale Starsza, która jest klasycznym niejadkiem, przyszła po drugi talerz i powiedziała, że to najpyszniejsza zupa jaką dotąd ugotowałam :))))) Dzięki, eNka!

Kinka

(2007-08-09 14:08)

pyszne, tylko kurczak jednak nie przeszedl smakiem tak, jak to sobie wyobrazalam

makusia

(2007-08-09 08:57)

eNKA robiłaś  moze ten kompot ze śliwkami?

magda77

(2007-08-06 08:25)

Te rogaliki są faktycznie mniamuśne !! Miodzio.
Zrobiłam z całej porcji i wyszło ich.....barrrdzo dużo !!! Ale i tak są już tylko wspomnieniem...

Tolka

(2007-08-01 12:56)

zrobiłam wczoraj z ciekawosci, placek pychhhhaaaa tylko na następny raz mniej dam cukru do biszkoptu !!!!!

zosiek

(2007-07-31 16:37)

ciekawy przepis.....a zarazem prosty...koniecznie trzea go wypróbowac

magdalenka2205

(2007-07-25 15:52)

pyszne

Baśka

(2007-07-24 19:07)

Znałam ten przepis ale dawno nie robiłam. Śledzie bardzo smakowały,zniknęły szybciutko z półmiska.

magdalenka2205

(2007-07-24 14:06)

wlasnie siedza w piekarniku

zosiek

(2007-07-20 18:09)

Przepyszne danie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Po prostu brakuje mi słów   Zmodyfikowałam troszkę przepis dodając pieczarki podduszone wcześniej na patelni.... ale niewatpię że w wersji pierwotnej również jest smaczna ta zapiekanka. Nawet mój mąż, który nie przepada za kalafiorem, wychwalał danie pod niebiosy i prosił o dokładkę.....POLECAM   WSZYSTKIM TO DANIE

zosiek

(2007-07-20 09:42)

a ja włąsnie wybieram sie po produkty potrzebne do tego dania........bo z samego patrzenia chciałoby sie popróbowac tych pysznosci !!!!!

magdalenka2205

(2007-07-18 20:08)

mam pytanko....ile golabkow wychodzi z takiej proporcji skladnikow???

Fot. eNka, Oponki eNki
Oponki eNki
35.9k
566
40
eNka
kropek1

(2007-07-17 14:15)

Rewelacja właśnie robiłam. Już dawno nie jadłam czegoś tak pysznego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Katalina

(2007-07-16 14:25)

Pyszności! Polecam z grzaneczkami. Dzięki za przepis. Pozdr.

Pysio2007

(2007-07-13 20:11)

Gotowałam tą zupkę już wiele razy i jest to jedna z najlepszych zup jakie jadłam.

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close