You are here: / / Comments received by the user eNka

Comments received by the user eNka

eNka

(2006-05-26 18:39)

Cześć Graziu, zdecydowanie polecam termoobieg, gdzyż ciasteczka wychodzą lepsze (poduszeczki). Natomiast jeżeli nie masz takiej możliwości, to spróbuj góra-dół ok 18-20 min. Jak spieczesz za mocno, to będą zbyt twarde. Pozdrawiam:)

grazia73

(2006-05-26 17:27)

a bez termoobiegu to ile minut (około).dziękuję z góry .przepis wygląda znakomicie i uwielbiam pikantne ciacha w sklepie czesto kupuję takie okrągłe wafelki (cienkie)pikantne (pisze do piwa ) są przepyszne ale bardzo drogie 18 zł. za kilo.

eNka

(2006-05-25 23:20)

Bardzo mi miło Szyszuniu, że zupka smakowała:) Na tej bazie przyrządzam zupy o różnych smakach, np. z burakiem, fasolką szparagową, ogórkową, czy pomidorową. Zawsze się sprawdza. Pozdrawiam:)

szyszunia26

(2006-05-25 23:15)


                                                      COś PYSZNEGO.MóJ MAłY WCINAł JAK SZALONY A DO TEJ PORY TWIERDZIł żE NAJLEPSZY JEST ROSół.POLECAM!!!!!!!!DZIęKI ZA PRZEPIS

nyta

(2006-05-23 18:15)

Nie robiłam jeszcze, ale jadłam - pyszotka!Polecam

eNka

(2006-05-22 21:45)

Cebulkę smażymy w przyprawach tak, żeby zmiękła. Potem mięsko pieczemy w naczyniu żaroodpornym pod przykryciem. Pozdrawiam:)

graha1

(2006-05-22 19:07)

czy cebule nalezy podsmazyc wczesniej?,czy w tych przyprawach.Pieczesz pod przykryciem?
dzieki.

eNka

(2006-05-22 06:51)

Misiowa, ja miałam to samo, ale tych przypraw w efekcie końcowym nie czuć, tylko jest ten aromat i smaczek:) Jeszcze raz pozdrawiam:)

misiowa

(2006-05-21 22:35)

Dzięki za ekspresową odpowiedź! Może się skuszę (tylko będę się musiała uciec do podstępu - nikomu nie będę mogła powiedzieć jakie daję przyprawy, bo wtedy u mnie nikt nie skosztuje ;) )

eNka

(2006-05-21 22:31)

Hej misiowa, w przepisie nie ma błędu, cynamonu powinna być łyżka (ja daję płaską). W samym mięsku konkretnego smaku cynamonu nie czuć, natomiast jest piękny zapach. Mięsko wychodzi pięknie soczyste:) Pozdrawiam!

misiowa

(2006-05-21 22:25)

Czy cynamonu ma być aż łyżka? Czy smak cynamonu jest w końcowym efekcie wyczuwalny?

eNka

(2006-05-18 16:55)

Ja dodaję śmietanę 200 gramową:) Pozdrawiam!!

ainer

(2006-05-18 16:47)

Mam ochotę na te rogaliki,ale nie wiem ile ma być tej śmietany.Proszę napisz jak najszypciej bo już nie mogę się doczekać.Pozdrawiam.

eNka

(2006-05-18 08:30)

Od dzisiaj przepis jest zdecydowanie zmodyfikowany. Serdecznie dziękuję Szubamag za podpowiedź i pozdrawiam:)

eNka

(2006-05-14 17:23)

Dzięki dziewczyny za miłe komentarze, ja sama nie mogę oderwać się od tych ciasteczek, jak już upiekę:) Pozdrawiam!!

Most active

  • Recipes: 67
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 1
  • Recipes: 83
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 24
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 7
  • Recipes: 29
  • Articles: 5
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 274
  • Articles: 7
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
  • Recipes: 10
  • Articles: 0
  • Movies: 0
  • Galleries: 0
The rules on cookies
As part of our website we use cookies to provide you with services at the highest level. Using the site without changing the settings for cookies is that they will be included in your terminal device. You can change the settings for cookies at any time. More details in our" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Close