Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

jolka60

(2017-02-21 09:11)

Moze faktycznine jestem przewrazliwiona,jesli chodzi o konserwanyt.saama,owszem,czasem stosuje do peklowania szynek czyboczkow,do wedzenia,bo inaczej sie nie da,jesli maja lezec dlizej.W przypadku pieczonuch nigdy ich nie dodaje.Prawie nie kupoje wedlin,nie smakuja mi .Wszystko,jak to sie mowi,na jedno kopytomprzesolone i przewedzone lub za tluste.czasem skusze sie na jakas swojska kielbase,ale i te nie zawsze sa dobre.U nas jeden pan robi sam,ale tez juz mozna powiedziec,jest to juz polmasowka.No,ale dzieki...1 kg kielbasy czy szynki to 45 zlotych.poza tym nie powalila mnie na kolana.

attena07

(2017-02-21 07:57)

mariolan76 jaki rozm.blaszki do tego ciasta ?

Totoro

(2017-02-20 21:57)

Ciasto na pizzę rewelacyjne. Z podanych składników ciasta wystarczyło na dwie formy, także rodzinka była zachwycona. Przepis sprawdzony, bardzo udany efekt końcowy, ciasto ładnie rośnie, a po upieczeniu  jest pyszniutkie i chrupiące 2thumbsup

adamazinska@vp.pl

(2017-02-20 19:18)

pyszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katy12

(2017-02-20 19:01)

Polecam bardzo wyjątkowy smak happy2

mania233

(2017-02-20 18:54)

Witam, zrobiłam jak w przepisie i nie dało się tego zjeść musiałam wywalić :-( zrobiłam bo same pozytywne opinie 

IgaSweet

(2017-02-20 17:42)

Hmm warto spróbować devilish czekolada z chilli...uwielbiam takie diabelskie smaki

katy12

(2017-02-20 16:44)

Doskonała przekąska do piwa :) Przepis ma trochę inny ale z chęcią spróbuje tego.

katy12

(2017-02-20 16:14)

Trochę dziwne curry bez curry ;) Jeśli nie próbowałaś radzę dodać - pasta zmienia wszystko :) do tego listki lionki, imbir, świeża kolendra i trawa cytrynowa niebo w gębie :) Zielone Curry z Ziemniakami (i nie tylko ;) ) to jedna z moich ulubionych potraw w wersji wegańskiej :D.

h@nka95

(2017-02-20 15:34)

Właśnie zrobiłam :) Wygląda obiecująco, a jeśli smakuje tak jak wygląda to jest wyborny

PaulaG

(2017-02-20 15:13)

Bardzo dobre. Zrobiłam z marmoladą, ale będę probować też z innym nadzieniem. Fajnie się gniecie i dobrze wałkuje. Zrobiłam je, bo skurat zabrakło jajek. I nie żałuję.  Sa super.

mariateresa

(2017-02-20 15:08)

jolka60  -  szynka naturalna,  to znaczy bez przypraw  ( bo z widocznymi przyprawami też są ) Wiadomo,  że różowy kolor jest od środków peklujących  -   ale  powiększ sobie  zdjęcie  -  to  jest  cudowma domowa " Mortadela  szkolna -  kanapkowa ",  robiona z aptekarską dokładnością  -  bez chemii i wszelkich konserwantów  i miała ukazać się na W.Ż  -  a co wyszło ?   kolor szmaty od podłogi  i smak....  żaden  -  czy tak wygląda mortadela ze sklepu ?  Ja np.  nie jem parówek i jeszcze kilka produktów.  
Masz prawo Jolu uznać ten przepis za porażkę  ( moim zdaniem szkoda,  bo smakowo to jeden z najsmaczniejszych naszych obiadów  -  i za 2 tygodnie będzie znowu -  na życzenie gosci)
ale wchodząc do sklepu mięsnego,  jaki kolor bije po oczach?  SZARY ?
- bo ja widzę wszystko apetycznie różowiutkie.
Tak jak piszesz,   oczywiście też marynuję mięsa i na noc do lodówki -  ale to juz zupełnie co innego.

Izma 73  -  można samemu zapeklować  -  to jest sól peklowa kupiona w markecoe  P...    o s t a t n i e  2 paczki po 50 gram z duzego pudełka -  czyli ktoś wcześniej to " świństwo "  kupował ?

KRYTYKUJCIE !  ja się nie obrażam,  a nawety lubię  -  bo krytyka wnosi do przepisu więcej niż profity -  tylko nie przesadzajmy z tą chemią....  Uwazam,  że ja dosyć ją ograniczam.  Pozdrawiam smacznie !

Agapis

(2017-02-20 13:45)

Nie przesadzajmy. W każdej wędlinie sklepowej (i nie tylko, bo w domowych wędzonkach też) jest saletra i pewnie więcej jej zjemy w ciągu tygodnia z wędliną niż raz na jakiś czas z tak przyrządzonym mięskiem. Wszystko z umiarem i z zachowaniem rozsądku.

jolka60

(2017-02-20 12:47)

Mariotereso..gniewaj sie czy nie,ale dla mnie ten przepis to porazka.Po pierwsze...jaka to niby szynka naturalna..To jest peklowana szynka..w soli peklowej lub mieszance soli z saletra.Jaksie nie myle,same azotany.po drugie...dzieki temu owszem,smazysz krocej,ale czy na pewno czas cie tak goni...nastepnie...kolorek rozowy w miesie zawdzieczasz wlasnie srodkom peklujacym.Po co ci to..malo masz chemiii doookola.Ile to natrzec mieso sola,przyprawami ziolowymi i poczekac 1 lub 2 dni.Zareczam,ze smak inn,nie wspominac o zdrowiyu.Izma,ja nie doczytalam,ze jest gotowana...chyba,,gotowa.nafaszeruja takie  mieso chemia,zeby sie szybko nie psulo i to wszystko.Moze raz na rok,zmuszona jakimis okolicznosciami moglabym to zrobic,ale nie chwalilabym sie.

jolka60

(2017-02-20 12:47)

Mariotereso..gniewaj sie czy nie,ale dla mnie ten przepis to porazka.Po pierwsze...jaka to niby szynka naturalna..To jest peklowana szynka..w soli peklowej lub mieszance soli z saletra.Jaksie nie myle,same azotany.po drugie...dzieki temu owszem,smazysz krocej,ale czy na pewno czas cie tak goni...nastepnie...kolorek rozowy w miesie zawdzieczasz wlasnie srodkom peklujacym.Po co ci to..malo masz chemiii doookola.Ile to natrzec mieso sola,przyprawami ziolowymi i poczekac 1 lub 2 dni.Zareczam,ze smak inn,nie wspominac o zdrowiyu.Izma,ja nie doczytalam,ze jest gotowana...chyba,,gotowa.nafaszeruja takie  mieso chemia,zeby sie szybko nie psulo i to wszystko.Moze raz na rok,zmuszona jakimis okolicznosciami moglabym to zrobic,ale nie chwalilabym sie.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij