Jesteś tutaj:
Wyszukiwanie zaawansowane

Na wyjcu

Smosia: witam z 'uśmiechem otwartym ;D czyli jak u Smakosi w Kawiarence :))
Smosia: dobra środa:)) chociaż pochmurna i chłodna to fajna - połowa tygodnia za nami a jutro będzie 'malutki piątek ;))
Smosia: Jak fajnie, że sobotka, szkoda że nie Sobótka - bo to pięęęękne okolice ;DD
mania233: Witam,u mnie gorąco 30 stopni i słoneczko a na weekend ma być nawet 40,jutro robię pierogi ruskie i pierogi z truskawkami,właśnie szukam przepisu na WŻ
Smosia: Hej, heej ;)) jak dychacie w ten upalny dzień? ja szukam cienia i chyba znowu ukręcę lody ;P
mania233: Witam,jakoś daję radę,ja lubię taki upał,ale reszta rodziny i Piesek nie lubią,w nocy spać nie mogą

Statystyki

Na naszej stronie znajdziesz:

66935 przepisów
1325 artykułów
278359 opinii
592890 wypowiedzi na forum
178604 zdjęć
72496 zarejestrowanych użytkowników
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij