Smosia: wesołego balowania drogie dzieciaczki ;))
mania233: Wszystkiego dobrego i dla nas dużych dzieci
Smosia: witam z 'uśmiechem otwartym ;D czyli jak u Smakosi w Kawiarence :))
Smosia: dobra środa:)) chociaż pochmurna i chłodna to fajna - połowa tygodnia za nami a jutro będzie 'malutki piątek ;))
Smosia: Jak fajnie, że sobotka, szkoda że nie Sobótka - bo to pięęęękne okolice ;DD
mania233: Witam,u mnie gorąco 30 stopni i słoneczko a na weekend ma być nawet 40,jutro robię pierogi ruskie i pierogi z truskawkami,właśnie szukam przepisu na WŻ