Ja wlasnie robilam na dzisiejszy obiad.Kolejny raz pyszna.Nie dodaje winka i kostki a jest i tak pyszna :-) Z winkiem na pewno jeszcze smaczniejsza.
Iwcia a jakie dałaś wino? W przepisie nie ma.....
Czerwone wytrawne ?
Zapomnialam dopisac, ze trzeba je ulozyc w sporych odleglosciach od siebie, bo rosna dosc mocno. :)
Haaa....miałam ostatnio przerabiać moje ,,kruche, wytrawne bułeczki" na słodkie, ale teraz na razie nie ma takiej potrzeby, bo Twoje prezentują się smakowicie
A tu może się przyda...fotopodpowiedź z wytrawniaków;))
PYSZNE mięso, pyszny sos:)) Wino podkręca niesamowicie smak, mam porównanie ponieważ podobnie robię żeberka duszone (czyli cebulka, grzybki, przyprawy, ale bez wina) i Uretanowa wersja z winkiem jest genialna, jak wszystkie jego przepisy
. Zamiast kostki użyłam dodatkowo mojej mieszanki przyprawowej do wieprzowiny. Alidab, dziękuję za wstawienie tego przepisu;)
lakro2 dziekujemy, wiele osób ma z tym problem :) Czy możesz powiedzieć mi dlaczego nakłuwasz jajko skąd ten pomysł. Nigdy się z tym nie spotkałam, dlatego mnie to ciekawi :)
Dziękuję i zapewniam że to jeszcze nie ostatni chlebek, bo w automacie praktycznie bez roboty. Powoli testuję chleby które wg przepisu są pieczone w piekarniku, a u mnie będą w automacie, a ten wyszedł świetnie, pozdrawiam.
Ktoś bardzo głodny zjada przecinki
a jak ma pytanie, czy na zimno tez są dobre????
DziekOje za zainteresowanie, ale to wszystko było sprawdzone i dlatego podaje Wam Wszystkim.... pozdrawiam
No mnie przyciągnąłeś, bo na kolacje zrobiłam jajka na miętko i szamaliśmy z dzieciakami :D
Ale 3 minuty 70 sekund to 4 minuty i 10 sekund, po co takie kombinacje?