Bardzo smaczne danie.
Pamietam, ze mozna bylo wkleic zdjecie z komentarzy, ale trzeba bylo podac autora zdjecia, tak jak tutaj:
http://wielkiezarcie.com/przepisy/placek-z-owocami-szybki-i-smaczny-30007891
I mi sie to podoba, bo jesli taka kucharka jak alman ma w swoich przepisach zdjecie ciasta, ktore zrobila nadia, to naprawde wielki sukces :D . Nawet ktokolwiek by byl i wkleil mojej potrawy zdjecie i podpisal nadia, wtedy jest ok.i super! :) Czasami fajnie zobaczyc swoje zdjecie u kogos innego i odswiezyc sobie przepis :)))
Nieee, nooo ja tam się kiedyś zdziwiłam, że nie wskoczyło choć mój ze zdjęciem komentarz był pierwszy...hihi :)) Widać kto jest autorem, bo pojawia się na początku, ale powtarza się u komentującego i po prostu wiadomo, czyjego foto użyto, normalne;)
O nic nikogo nie posądzam i nie osądzam, MOWY NIE MA o jakimś plagiacie, niech te pałeczki na blasze sobie będą, ale d z i s i a j po południu dowiedziałam się, że zdjęcie komentującego może automatycznie wskoczyć jako " tło " do innego przepisu - czy się to podoba czy nie, za zgodą czy bez - i to nie przestanie mnie dziwić i myślę, że nie ja jedna nie miałam o tym bladego pojęcia.
Gulasz bardzo nam smakował. Cieszę się, że wypróbowałam ten przepis.
Tak jak zaplanowalam, dzisiaj to cudo bylo z karczochami..........przepyszne.Michal, dzieki za pomysl.
Ja tu nie widzę nienormalności. Może jest tak jak w przypadku "babki ani z ajerkoniakiem " . Autorka przepisu nie wstawiła zdjęcia , w komentarzach było jedno zdjęcie ( moje) upieczonej babki i pojawiło się jako tło dla tego przepisu. Nie widzę nic w tym złego, bo akurat to zdjęcie pokazuje tę babkę po upieczeniu.
magdalena32, przepraszam ale nie zauważyłam Twojego pytania.
Ja niestety nie robiłam tego chleba na zakwasie.
ekkore, dziękuję za odpowiedż :)
pozdrawiam cieplutko ![]()
To się juz jakieś nienormalne zrobiło.....![]()
Makusiu zrób coś z tym
Witam! jestem na WŻ wystarczająco długo i parę rzeczy pamiętam... i pamiętam np. że dawniej raczej nikt nie wstawiał przepisów ze zdjęciem, potem zaczęły pojawiać się w komentarzach, za zgodą komentującego można było użyć zdjęcia i zamieścić go w przepisie, tak dla zoobrazowania jak potrawa wygląda, ale był też potem okres, że jakoby automatycznie do przepisu "wskakiwało" pierwsze zdjęcie z komentarzy. Nie chce mi się sprawdzać w moich przepisach, ale z pewnością automat wstawił mi sam jakieś, ale np. pamiętam, że przy amoniaczkach wykorzystałam zdjęcie za zgodą komentującego. Tutaj co jakiś pojawia się temat albo plagiatu przepisu albo zdjęcia. A to może w rzeczywistości wyglądać zupełnie inaczej...warto się zastanowić czasem, zanim zacznie się kogoś posądzać i osądzać.
Hmmm nie podoba mi sie "podbieranie" cudzych zdjęć bez podania źródła a sytuacja o której pisze mariateresa pokazuje, że co mogą jedni to nie inni. Traktujmy wszystkich tak samo :) Albo dopuszczajmy wstawianie zdjęć kogos innego z podaniem źródła albo usuwajmy wszystkie, które nie sa robione przez autora. Po co maja być nieporozumienia? A w temacie tulipany tak czy siak robią ogromne wrazenie :)
Makusiu - zniknęło tylko 1 zdjęcie pomidorków tu - ze strony przepisu które było pod opisem wykonania.
A jeszcze inna niespodzianka - w marcu 2014 roku Laugasel1 wstawiła przepis na "Obiad z kurczakiem z piekarnika " - i przepis ten opatrzony jest ..... MOIM zdjęciem kurczaka z młodymi pyreczkami.
Nie mam NIC naprzeciw - niech tak zostanie ! Ale jak to się stało ?
Ja to zdjęcie wtedy wstawiłam w komentarzu, pokazując Laugasel że robię tak samo - a dostało się jako " tło " do przepisu. Ale powtarzam - niech już tak zostanie.
Zuzanno przeczytaj wszystkie komentarze.