Prześliczne te tulipany to fakt i "na żywo " też robią wrażenie prawdziwych - ale Wyście naprawdę tego nie znały ? Pełne internety tego - i biedronek też. Nawet nie musi ten bukiet leżeć na półmisku - proponowałabym, w długi szczypiorek " wdziać " patyki od szaszłyka i stawiać je w połówce melona a na liście pięknie pasuje por - co sam z siebie wygląda na tulipanowy i sztywno stoi.
A na marginesie - już bez pomidorków, mamy smaczny przepis na twarozek śniadaniowy. Pozdrawiam autorkę !
Meguś, a serek jaki nam polecisz do tego cuda? Pozdrawiam!
Hahaaaa a widziała "świnia niebo"??? ![]()
Już ja zobacze.......pewnie jak jak zwykle zapomni.......![]()
Pewnie, że mu nie zrobie........ to był żart
Przesliczne te tulipany, naprawde dzielo sztuki :)
Iwett wydrukuj Twojemu przepis i niech On Tobie zrobi na Dzien Kobiet ;)
A ja "sprzedałam" ten przepis córce i z zięciuniem się zajadają bo bardzo im smakują te krokiet :)
Jakie cuddooo......![]()
Normalnie zrobie Mojemu na Dzień Kobiet.
Gratulacje.........Pycha
Wyrawało mnie z obuwia muszę to zrobić... :)
Wymiękłam. Naprawdę myślałam, że to zdjęcie tulipanów. Coś fantastycznego. :) Leniwa jestem ale chyba się skuszę. Dzięki za pomysł.
Och Makuś... dziękuję bardzo
Ależ pyszotka Madziu, ślinka leci, napatrzę się tylko:)
Zosieńka musi być pyszna,ląduje w ulubionych. Jak tylko skończę remont,będę ją tworzyć :)
Oj Ty Komplemenciaro !! Zosia chętnie przyjmuje wszelkie kwiaty, krzewy, drzewa i... gości z bliska czy daleka
Miła Zosieńko lubie Cię .... miła Zosieńko lubię Cie........
Kupię Ci kwiatka...........na słodkie płatka.......
Miła Zosieńko lubie Cię!!!!
Megi moje ukłony i nic więcej......:))
Fajnie, że schabik przypadł do Tobie do gustu