Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

megi65

(2015-03-18 21:12)

leszek ! Zawsze do wypieku rogali czy poduszeczek drożdżowych używam serka Delfico. Nie wymaga zagęszczania , bardzo ładnie się zapieka,zerknij na zdjęcie na cieście: ma zwartą strukturę .Jeśli użyjesz twaróg warto wsypać budyń i żółtko. Powodzenia !

Wkn

(2015-03-18 20:57)

Haha, fajny komentarz - dzięki :)

leszek

(2015-03-18 20:51)

Czy do serka trzeba coś dodać np.budyń,jajko? czy samego serka konsystencja nie będzie za rzadka nie wypłynie przy krojeniu???

Agnie

(2015-03-18 20:48)

A ja sugerując się tytułem myślałam, że to będzie przepis na bliny Koniecznie spróbję, bo strasznie mi nie chce się babrać się z pierogami (do tego rozgotowana mąka bezglutenowa, ble). Po pozytywnych przygodach z ryżowymi racuchami (w wersji brokułowej) chyba zostanę stałym podkradaczem pomysłów. Dzięki za przepisy i inspiracje!

maka 78

(2015-03-18 20:38)

Cały sekret smaku tej zupy jest w serwatce. Na szczęście mam stały dostęp do niej :-) 

maka 78

(2015-03-18 20:34)

Ja zawsze dodaje chrzan ze słoika, ale jeżeli ktoś woli tarty to myślę, że też będzie dobry.

prins2009

(2015-03-18 20:15)

Super:) po raz pierwszy w życiu robiłam muffinki i wyszły genialnie:) Jako dodatki dodałam tylko gorzką czekoladę i rodzynki :)

eweco

(2015-03-18 19:49)

Właśnie chodzi o serwatkę, a nie bulion.

Ja też gotuję na serwatce, ale trochę inaczej.PYYCHHA.

heiworth

(2015-03-18 19:30)

Dobry ten gulasz :) I rzeczywiście jest delikatny :) ...

Smosia

(2015-03-18 18:49)

Jaki chrzan, świeży starty czy ze słoika? Serwatki raczej nie zdobędę, więc musi wystarczyć zwykły bulion domowy.

megi65

(2015-03-18 18:35)

A ja za każdym razem czytam ''megakluchy'' i ... za kazdym razem mega ciacho .... ))

pa1982

(2015-03-18 18:08)

a ja chciałam zapytać czy użyć zwykłej mąki czy krupczatki?

Rzymianka

(2015-03-18 18:07)

70 dag wędliny na dwa litry zupy ?

Basialis

(2015-03-18 16:10)

U nas tez bylo to cudo na obiad.Pominelam dodatkowe dwa zoltka, smietane dalam 7% i szynke parmenska.Niestety tez nie mialam grochu.Pyszne!!!Nastepne sprobuje z karczochami.

mggi63

(2015-03-18 16:04)

Oojojoj jakie to pyszne ! U mnie w wersji vege ale bardzo smaczne jedzonko :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij