leszek ! Zawsze do wypieku rogali czy poduszeczek drożdżowych używam serka Delfico. Nie wymaga zagęszczania , bardzo ładnie się zapieka,zerknij na zdjęcie na cieście: ma zwartą strukturę .Jeśli użyjesz twaróg warto wsypać budyń i żółtko. Powodzenia !
Czy do serka trzeba coś dodać np.budyń,jajko? czy samego serka konsystencja nie będzie za rzadka nie wypłynie przy krojeniu???
A ja sugerując się tytułem myślałam, że to będzie przepis na bliny
Koniecznie spróbję, bo strasznie mi nie chce się babrać się z pierogami (do tego rozgotowana mąka bezglutenowa, ble). Po pozytywnych przygodach z ryżowymi racuchami (w wersji brokułowej) chyba zostanę stałym podkradaczem pomysłów. Dzięki za przepisy i inspiracje!
Cały sekret smaku tej zupy jest w serwatce. Na szczęście mam stały dostęp do niej :-)
Ja zawsze dodaje chrzan ze słoika, ale jeżeli ktoś woli tarty to myślę, że też będzie dobry.
Super:) po raz pierwszy w życiu robiłam muffinki i wyszły genialnie:) Jako dodatki dodałam tylko gorzką czekoladę i rodzynki :)
Właśnie chodzi o serwatkę, a nie bulion.
Ja też gotuję na serwatce, ale trochę inaczej.PYYCHHA.
Jaki chrzan, świeży starty czy ze słoika? Serwatki raczej nie zdobędę, więc musi wystarczyć zwykły bulion domowy.
A ja za każdym razem czytam ''megakluchy'' i ... za kazdym razem mega ciacho .... ))
a ja chciałam zapytać czy użyć zwykłej mąki czy krupczatki?
70 dag wędliny na dwa litry zupy ?
U nas tez bylo to cudo na obiad.Pominelam dodatkowe dwa zoltka, smietane dalam 7% i szynke parmenska.Niestety tez nie mialam grochu.Pyszne!!!Nastepne sprobuje z karczochami.
Oojojoj jakie to pyszne ! U mnie w wersji vege ale bardzo smaczne jedzonko :)