Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

punca

(2015-03-18 15:12)

Dziś na obiad był schab zrobiony w ten sposób z frytkami i kapusta pekińska ze śmietaną.Pyszne,polecam

Gluba666

(2015-03-18 15:10)

"No i te zdjęcia - ach!"

Wkn - żebym to ja jeszcze miał w domu takie oświetlenie jakiego używasz do swoich zdjęć to może wtedy byłoby się można nad czymś ach-och'ować :)

Gluba666

(2015-03-18 15:06)

Bardzo się cieszę, że smakowało :)

Ekkore - nooo, koniecznie trzeba obciążyć i to solidnie bo z ciasta francuskiego potrafi wyrosnąć niezły "balonik" :) I pamiętaj o orzechach bo dodają fajnego smaczku i chrupkości :) A szynkę w jakiej postaci dałaś? plasterki?

Patrycja1 - dzięki za apetyczne fotki :)

Dziękuję za super komentarze, to budujące :)

makaronka

(2015-03-18 15:02)

Dzięki,teraz zobaczyłam reklamę,ale ja z tych co w słup wejdą i powiedzą ''przepraszam pana'', w Italii tego sera nie widziałam,więc parmigiano  musi wystarczyć.

Gluba666

(2015-03-18 14:41)

Tutaj masz co nie co o tym serze :)

http://www.wielkiezarcie.com/dziugas/articles/113982

makaronka

(2015-03-18 13:50)

Co to za ser,zwykły żółty czy jakiś smakowy ,specjalny?

kayunia

(2015-03-18 13:32)

Dodałam przepis do ulubionych i zamierzam zrobić na Święta. Powiedz tylko, Dżanino, czy ta ilość ciasta będzie wystarczająca na blachę 30x40? Czy do tej krówki (nigdy nie robiłam sama) polecasz jakieś konkretne mleko, czyli np. nie z biedronki? A poważniej: czy ma być z butelki, czy  z kartonu, czy bez znaczenia? I czy ciasto od razu po wystudzeniu jest gotowe do jedzenia, czy potrzebuje leżakowania?

No, to chyba na tyle, póki co:)

ja-żaba

(2015-03-18 13:03)

Eleganckie, delikatne, gustowne i przecudnej urody:)

smakerowiczka

(2015-03-18 10:25)

Świetny przepis. Bardzo smakowało mojej rodzinie.  Ja nie robiłam sakiewek tylko zrobiłam roladki. Pod koniec pieczenia dałam 2 łyżeczki przecieru pomidorowego. Pycha. Polecam :)

Wróbelek

(2015-03-18 10:20)

radość mojego dziecka jest wprost proporcjonalna do przerażenia mojego męża ;)

Lucylla

(2015-03-18 09:21)

Do farszu dodaję też  ser typu feta, super smakuje...

Aleksandras77

(2015-03-18 08:04)

Przepis na ciasto jest rewelacyjny. Ja dodaję wrzącej wody - zaparzam w ten sposób ciasto i jest mięciutkie.

Farsz robię podobnie, ale ser i ziemniaki mielę maszynką do mięsa.

belgosia

(2015-03-17 21:16)

Wymiary mojej blaszki na której piekłam sernik to 25x35, może być też duża tortownica.

makusia

(2015-03-17 21:12)

Strasznie się cieszę że Wam posmakowało:)

kasiabrzoza

(2015-03-17 21:11)

Dziękuję za przemiły komentarz, cieszę się, że muffinki udały się i smakowały :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij