Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

iwett

(2015-03-17 09:37)

Cuuudowne! Ale to gęsie czy strusie jaja? Jaka jest różnica w stopniu twardości skorupek między nimi? Przyznam,że nigdy żadnego nie widziałam w realu:)

renataz36

(2015-03-17 09:36)

Dzięki za kolejne komentarze, dusza się raduje że mięsko smakuje ha ha ha ulla* w plasterkach jeszcze nie robiłam, jakoś wolimy w paseczki ale... co tak komu w duszy gra. Pozdrówka

Dżanina Fonda

(2015-03-17 09:09)

Chyba najlepsze słoikowe ogórki zrobione na tę zimę. Numer jeden w moich przetworach. Dzięki za przepis i polecam wszystkim.

Dżanina Fonda

(2015-03-17 09:07)

Naprawdę dobra i inna, niż wszystkie. Dzięki za przepis.

Dżanina Fonda

(2015-03-17 09:02)

Jeśli chodzi o polentę, to ja tylko z ragout albo jako zapiekankę z dodatkiem szynki, jajek, sosu pomidorowego.....   W tej postaci jest dla mnie niezjadliwa. :(

Wkn

(2015-03-17 08:59)

Twoje dziecię ma raj z taką mamą :)

Dżanina Fonda

(2015-03-17 08:57)

KOBIETO!!!!!!!! Przecudowne!

Wkn

(2015-03-17 08:57)

No dziękuję bardzo, rzeczywiście jest bardzo smaczne :) W dodatku całkiem efektownie się prezentuje - warto taką sałatkę przygotować na wielkanocne śniadanie :)

mggi63

(2015-03-17 08:55)

Oooo ! To musi byc pyszne ! :-D

mggi63

(2015-03-17 08:53)

Dorcia  cudo!!!

Basialis

(2015-03-16 22:36)

W zyciu bym czegos takiego nie "wydlubala".Trzeba miec cierpliwosc! Cudne, piekne..........i w moim guscie.

makusia

(2015-03-16 22:33)

Brzmi ciekawie, wypróbuję ;)

GOUDA

(2015-03-16 22:28)

dziękuję za przepis, licze, że polenta będzie kremowa i delikatna...podzielę się swoją opinią niebawem:)

makusia

(2015-03-16 22:27)

Oj to lecę biegusiem do Ciebie :)

ulla*

(2015-03-16 22:13)

Makusiu, oczywiście,że opinia będzie ...przepis różni się w marynacie, tym,że jest bez wody, nacieram solą peklową mięso, koniecznie dużo czosnku w plasterkach, które upychamy w otworki mięsa i jałowiec, obkładam liśćmi laur. i odstawiam na kilka dni...przepis jest u mnie, możesz porównać.Robiłam tak z mamą i babcią, karkówka zawsze taka ciemna wychodziła,mówiliśmy na nią czarna szynka... a teraz wykorzystuję ten przepis do dziczyzny, którą mąż mi często funduje.... 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij