Cuuudowne! Ale to gęsie czy strusie jaja? Jaka jest różnica w stopniu twardości skorupek między nimi? Przyznam,że nigdy żadnego nie widziałam w realu:)
Dzięki za kolejne komentarze, dusza się raduje że mięsko smakuje ha ha ha ulla* w plasterkach jeszcze nie robiłam, jakoś wolimy w paseczki ale... co tak komu w duszy gra. Pozdrówka
Chyba najlepsze słoikowe ogórki zrobione na tę zimę. Numer jeden w moich przetworach. Dzięki za przepis i polecam wszystkim.
Jeśli chodzi o polentę, to ja tylko z ragout albo jako zapiekankę z dodatkiem szynki, jajek, sosu pomidorowego..... W tej postaci jest dla mnie niezjadliwa. :(
Twoje dziecię ma raj z taką mamą :)
KOBIETO!!!!!!!! Przecudowne!
No dziękuję bardzo, rzeczywiście jest bardzo smaczne :) W dodatku całkiem efektownie się prezentuje - warto taką sałatkę przygotować na wielkanocne śniadanie :)
Oooo ! To musi byc pyszne ! :-D
Dorcia cudo!!!
W zyciu bym czegos takiego nie "wydlubala".Trzeba miec cierpliwosc! Cudne, piekne..........i w moim guscie.
Brzmi ciekawie, wypróbuję ;)
dziękuję za przepis, licze, że polenta będzie kremowa i delikatna...podzielę się swoją opinią niebawem:)
Oj to lecę biegusiem do Ciebie :)
Makusiu, oczywiście,że opinia będzie
...przepis różni się w marynacie, tym,że jest bez wody, nacieram solą peklową mięso, koniecznie dużo czosnku w plasterkach, które upychamy w otworki mięsa i jałowiec, obkładam liśćmi laur. i odstawiam na kilka dni...przepis jest u mnie, możesz porównać.Robiłam tak z mamą i babcią, karkówka zawsze taka ciemna wychodziła,mówiliśmy na nią czarna szynka... a teraz wykorzystuję ten przepis do dziczyzny, którą mąż mi często funduje
....