Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Dżanina Fonda

(2015-03-13 20:22)

@pralina - olej lniany! I nie potrzeba wtedy innych "wspomagaczy". Mój podhalan na oleju lnianym "wysierścia się" w 2-3 tygodnie zamiast 2 miesiące. A jak błyszczy! Jak masz małego psiaka to sugeruję 1 łyżeczkę dziennie. Spróbuj!

@neferet - dobrze, że wspomniałaś o surowej wieprzowinie. Masz rację - ABSOLUTNIE! Bo jeśli mięso było zarażone (a nie bada się, bo ludzie na to nie chorują) to w zasadzie mamy po psie.

rerenatka

(2015-03-13 19:44)

Szybka w robieniu i bardzo syta. Dziekuje za przepis

flomren

(2015-03-13 19:31)

Jestem zachwycona! Następnym razem zrobię z ziołami! Dzięki za przepis

AgnieszkaMH

(2015-03-13 18:29)

ja daję ocet winny biały i sos też jest super - dodatkowo cukier zastępuję miodem. Uwielbiam tą sałatkę jest pyszna :)

Mama_Misia

(2015-03-13 17:45)

ja z takiej proporcji robię żurek w 3 litrowym garnku

gosia220

(2015-03-13 17:23)

Tak, lepszy z wiaderka :)

Typowy twaróg też nie jest zły , tylko powinien być zmielony

iwett

(2015-03-13 16:54)

Dzięki! A serek to chyba lepszy będzie z wiaderka niż typowy twaróg do tego rodzaju ciasta?.

gosia220

(2015-03-13 16:12)

Tak, ja użyłam kremówki.

adamazinska@vp.pl

(2015-03-13 15:41)

PYCHA PYCHA PYCHA!!!!!!!!!!!!!!

tobie

(2015-03-13 15:16)

pyszne 

adamazinska@vp.pl

(2015-03-13 15:09)

zebra wyszła pierwsza klasa. PYCHA, PYCHA, PYCHA!!!!!!!!!!!!! Polecam

iwett

(2015-03-13 15:08)

Jaka śmietana? Kremówka?

neferet

(2015-03-13 14:11)

Ja krótko co do wieprzowiny. W żadnym wypadku psy nie powinny jeść wieprzowiny surowej, gdyż może to grozić zakażeniem wirusem wścieklizny rzekomej (choroba Aujeszkego). Choroba jest śmiertelna i niestety nie ma na nią lekarstwa. Niektóre psiaki lubią różne surowe przysmaki, więc lepiej żeby to nie był ten rodzaj mięsa.

Dżanina masz zacięcie z tym czytaniem od początku :) Co do ziemniaków zgadzam się całkowicie z Tobą. Mam psa alergika i jest to jeden z produktów, który może jeść i chętnie to robi. Gotowane, oczywiście.

iwett

(2015-03-13 13:24)

Przypomniało mi się gdy razu pewnego poszłam z moim łysiejącym hasiorem do weterynarza i młoda paniusia się mnie pyta co daję do jedzenia. Więc zgodnie z prawdą mówie - suchą i czasami gotuję ryż,kaszę z warzywami i kurczakiem. O raaany : spojrzała na mnie zabójczym wzrokiem i na to - noooo wie pani kurczakiem karmi Pani psa!!! Nie wolno! Abslutnie!

Już miałam na końcu języka odpowiedź aby zobaczyła jak ludzie się ustawiają w kolejce po udka w promocyjnej cenie (raczej nie dla swojego pupila). 

Zdiagnozowała, że to alergia pokarmowa (pewnie od tego kurczaka) i od razu 60,-zł zastrzyk, 40,- zł tabletki. Oczywiście wizyta kontrolna po tygodniu. No i najlepiej karmić suchą od nich kupioną.

Mąż coś tam poczytał i kupił preparat na roztocza.........dla węży za kilkanaście złotych:) I wiecie co........pomaga!

neferet

(2015-03-13 13:08)

Z takiej ilości zakwasu ile żurku wychodzi?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij