Nurtowało mnie to ciasto od zeszłego sezonu. Wreszcie zdecydowałam się je zrobić- Jest PRZEPYSZNE! Nawet moje 3-letnie, bardzo wybredne (szczególnie do potraw warzywnych) dziecko zajada ze smakiem:) Zastąpiłam mąkę kukurydzianą ziemniaczaną: dałam 100g ziemniaczanej i 300 pszennej. Można było dać mniej byłoby wilgotniejsze, ale ja się bałam że nie zastygnie. Dziękuję za przepis! Pycha!:P
Wygląda obłędnie
Monilen, tak jak podpowiada bogdzia, ja jednak nie dodaję cebuli, aromat przypraw, czosnku i mięsa nam wystarcza. Kapustę wcześniej trzeba poddusić, następnie przełożyć do naczynia żaroodpornego, mięso przygotuj tak samo w przyprawach i obsmaż. Zapiekaj do miękkości, jakąś godzinkę, możesz odkryć naczynie pod koniec, w celu odparowania płynu i przyrumienienia mięsa:)
tortowa to mąka pszenna :)
crisen przepraszam że tak póżno odpisuję ,ser używam z firmy Mlektar w kostce półtłusty ,ponieważ miksuje w malakserze ,więc nie musi być mielony bo i tak powstanie pięknie gładka masa serowa .Ale możesz użyć ser jaki lubisz ale półtłusty ,udanego wypieku
Pyszna. Zrobiłam bez majonezu i jest idealna.
Fajne połączenie smaków, ale jak dla mnie za dużo oliwek. Na przyszłość zmniejszę o połowę. Poza tym proporcje idealne.
Smak ok, natomiast brakuje im tej lekkości muffinów.
Pamiętam jak moja ś.p babcia takie robiła :)
Bardzo dobry, prosty przepis na pyszne ciasto. Pierwszy raz nie wyszedł mi zakalec w cieście z dodatkiem kefiru/śmietany itp. Polecam!
Generalnie to pasuje do wszystkiego, na gorąco i na zimno :) Ja osobiście najbardziej lubię wersję z frytkami lub pieczonymi ziemniaczkami, a do tego ugotowane brokuły z sosem miodowo-musztardowym... Ale ryż również się nie obrazi, jak wystąpi w duecie z tymi piersiami :) Pozdrawiam ciepło.
Masne -powiedział mąż i zniknął z kuchni z pajdą chleba,ja jednak wolę mięsne.
Dobre i szybkie w wykonaniu.
czy może być mąka pszenna??
W twojej przyprawie "pięć smaków" smaków jest sześć:Anyż,kumin,cynamon,pieprz,goździki,imbir.To chyba nie jest tak jak w oryginalnych starych,chińskich przepisach....