Bardzo apetyczny Twój obiadek
Cieszę się, ze mój przepis był dla Ciebie inspiracja i ze smakowało ![]()
Pozdrawiam!
Fantastyczna, bardzo sycąca zupa! jedyny minus to to, że błyskawicznie znika ;)
Wczoraj zaczęłam się zastanawiać co zrobić dziś na obiad ...wiedziałam na pewno,że będzie to kurczak i makaron....bo to właśnie miałam w domu ....patrzę a tu ten przepis wpada ...
Co prawda u mnie zamiast wina jest sok cytrynowy i dołożonych zostało trochę pieczarek ...makaron też inny bo rurki ...
Ale ogólnie BARDZO ok ...smaczny i szybki
i na pewno wrócę do niego :)
Pozdrawiam :)
Bogdziu, bardzo apetycznie wyglądają Twoje kotleciki, następnym razem też dodam gałki:)
pycha pycha zrobilam do ryby i ziemniaczków cos wspaniałego pycha
akurek86 - wszystko dodajemy suche. Życzę udanego keksowania ;)
ja już powoli przygotowuję się na adwentowe wypiekanie. W tym roku zaczęłam od tradycyjnych niemieckich Lebkuchen:) - są boskie hmmmm
Robię podobny. Dodaję jeszcze masełko. Jest pysznie domowy. Polecam wszystkim :)
Właśnie wstawiam do piekarnika. Zobaczymy co z tego wyjdzie;)
Dzisiaj na obiad zrobiłam to danie, bardzo smaczne. Do ziemniaków dodałam kopru, tymianku i gałkę muszkatołową, a do grzybów leśnych natkę pietruszki. Będę wracać do tego przepisu, pozdrawiam
Pyszna zupkanam najlepiej smakuje z koperkiem i grzankami.Polecam :))
Hot dogi bardzo dobre, wczoraj zrobiłam na kolację, to wszyscy się zajadali, aż im się uszy trzęsły. Szybko się robi, a efekt znakomity. Dziękuję za przepis.
Powiem szczerze, że kiedy przeczytałam opis wykonania to mi się odechciało ciasta. :(
Chyba, żebym spróbowała piec placki oddzielnie.
Mleka się nie gotuje.I wydaje mi się,że po zmieszaniu wszystkich składników można zacząć się delektować lub poczekać,aż się smaki przegryzą