Nalewka jak to się mówi u naszych sąsiadów "pierwyj sort", naprawdę wyszła wspaniała. Zacznę od tego, że wykorzystałam ok 1kg żurawiny dużej, którą dokładnie zmiksowałam końcówką miksującą, zalałam wódką i odstawiłam na 2 tyg. jak w przepisie. Po tym czasie odsączyłam płyn korzystając z pieluchy tetrowej (wycisnęłam do ostatniej kropli;). Zagotowałam z cukrami, a po przestudzeniu dolałam ok 1 szklanki wódki. Nalewka wyszła mocna, esencjonalna, klarowna, o pięknym czerwonym kolorze i cudownym smaku. Zanim dolejecie pół litra spirytusu radzę spróbować i ocenić wysokość procentów w tym cudownym napoju. Polecam i pozdrawiam.
też skusiłam się na zrobienie tego dżemu i powiem tylko tyle jest p y s z n y.ale tak jak moja poprzedniczka uważam,ze sosu do tej proporcji owoców jest za dużo.Nie jest to jednak problemem bo zawsze można dosmażyć owoców.
Przyłączam się do pochwalnych komentarzy:) Wspaniałe ptysie, i niesamowicie szybko się je robi. Rodzinka była zachwycona:)
Fiu, fiu - jako pierwsza wystawiam opinię :) Moja rozeta z kupnymi powidłami migdałowo - rumowymi :) Dzięki za przepis, gagnieszko1 :)
mam śliwki świeże, które leżały w spirytusie i potem w cukrze ( na nalewkę ), czy tych śliwek można użyć do tego ciasta?
bardzo dobra ale uważam, że 2 litry wody to max. Zdecydowaniem polecam!
pieczeń zrobię na niedzielne urodzinki.
Witaj, przepis wydaje się fajny ale czy przed pieczeniem wyjmujemy mięso z zalewy czy też pieczemy wszystko "jak leci"?
Piekłam jakiś czas temu to ciasto,REWELACYJNE,zrobiło furorę w pracy,koleżanki powiedziały,że tak podniosłam poprzeczkę,że one teraz nie wiedzą co mają piec.Super przepis.Może bardziej pracochłonny,ale jak dla mnie lepszy od hitu WŻ Pijanej Śliwki.
Ciasto wszystkim smakowało,błyskawicznie się robi.Polecam dla zapracowanych łasuchów.
O matko ... aż mi ślinka cieknie, a jeszcze śniadania nie jadłam :-) Koniecznie muszę wypróbować przepis przy najbliższej okazji.
Też takie robię i dodaję jeszcze szczyptę przyprawy do Ziemniaków (gotowej mieszanki). Przepyszne :)
Zdaje sobie sprawe,ze z kabanosem to zupelnie inny smak, ale ja nie mieszkam w Polsce. Wyprobuje z kabanosem jak go zakupie. dzieki !!!
Proste i doskonałe! Dzięki za ten przepis!!!