Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Zośka

(2013-11-10 20:20)

kapusta pełniła dziś prawie równorzędną rolę z kotletem schabowym podanym ze smażoną cebulką z jabłkiem.  Sama kapusta okazała się zbyt ostra, dlatego musiałam niwelować ostrość natką pietruszki i śmietaną.  Dodałam też mielony kminek. Ważne jest podsmażenie przypraw, które puszczają wtedy swoje aromaty. Pewnie nie raz będę ją robić, szczególnie wtedy gdy zostanie kapusty po robieniu gołąbków. Przepis warty wypróbowania!

Agussia834

(2013-11-10 19:59)

Sylwia63, a w jakiej postaci brzoskwinie by miały być?

Agussia834

(2013-11-10 19:57)

Basiaaa, albertyna - cieszę się, że rolada smakowała. Pozdrawiam.

ania_69

(2013-11-10 19:44)

Dziękuje bardzo i również pozdrawiam :)

ESTORKA

(2013-11-10 18:28)

Jako,że ja z poł. Wielkopolski więc rogale musiały być obowiązkowo. Nie uśmiechało mi się kupować po 38 zł za kg.(z certyfikowanej cukierni) więc upiekłam. Rewelacja. Ciasto mięciutkie, sprężyste, bardzo przyjemne w obróbce. Zrobiłam z dwóch porcji, nie dałam podwójnej ilości masła tylko 300 g do wałkowania, drożdże dałam świeże 50 g, no oczywiście biały mak, reszta wg. przepisu. Wyszło mi chyba 40 szt, takich średnich(dokładnie nie wiem ile bo wyjadali z blachy bez lukru). Wreszcie nie będą tylko na spróbowanie, ale rodzinka naje się do syta. Polecam niezdecydowanym, pracochłonne ale łatwe.

blackrose4u

(2013-11-10 18:20)

do ulubionych!

ju_styna

(2013-11-10 18:19)

przepis super przetestowałam dzisiaj :) oto moje wyniki

MARTA84

(2013-11-10 17:19)

Ciasto rewelacja   

basiulka21

(2013-11-10 15:58)

buraczki wyszły wyśmienite!!!polecam gorąco!!!

iwciaG

(2013-11-10 15:23)

Jaki efektowny Łaaał. Fajnie wyszedł, cieszę się, że smakował! Pozdrawiam.

malina_a

(2013-11-10 14:59)

Dziś zrobiłam na obiad - bardzo dobre i soczyste mięsko i szybciutko się robi - polecam :)

domi87

(2013-11-10 14:24)

Można zrobic taki krem: 1/2 l śmietany kremówki 30%, 2 opak. śnieżki, 1 szkl. adwokata, 10 dag. białej czekolady, 2 łyżki mleka, 2 łyżeczki zelatyny. Czekoladę rozpuszczamy z mlekiem w kąpieli wodnej. Kremówkę ubijamy na sztywno, nie przerywając ubijania wsypujemy śniezki. Powoli wlewamy adwokat, rozpuszczoną ostudzoną czekoladę i żelatynę rozpuszczoną w 1/2 szkl. wody.

albertyna

(2013-11-10 14:14)

Wczoraj zrobiłam,bardzo smaczna i szybka.

piorunkowa

(2013-11-10 14:10)

Bardzo smaczna sałatka, polecam

jussy

(2013-11-10 13:51)

niestety zakalec!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij