Podobają mi się Twoje bułki i chciałabym zrobić je na śniadanie. Tyle, że musiałabym je chyba w nocy zacząć robić.
Czy można zrobić je wieczorem, a rano tylko upiec?
Za kaszą jęczmienną osobiście nie przepadam ale myślę, że dla kogoś kto ją lubi danie będzie równie smaczne. Pozdrawiam.
Ciekawy przepis.Nigdy nie mieliłam mięsa,tylko drobno kroiłam,a przecież mielenie szybciej pójdzie
Zupkę od dobrych 3 lat mam w ulubionych;) Idealna na chłodniejsze jesienne i zimowe dni;) Tyle, że ja robię ją z grzybków suszonych;) Grzybki i włoszczyznę miksuję na krem i tylko ziemniaczki i makaron zostają w postaci stałej;) Pyyyycha;)
Pyszności a z naleśnikami rewelacja !
Bardzo smaczne danie!!!!
Witam
Mam około 7 kg winogron czerwonych , dziś zamierzam zrobić winko , mam pytanie czy na pewno bez drożdży ??
a może być kasz jęczmienna ?
Bardzo dobre te nalesniki,idealne proporcje na ciasto..pyszne:)
Wczoraj wieczorkiem upieczone, dziś było pyszne śniadanko do kawki!!! Synuś dostał na drugie śniadanie do szkoły! Super - polecam!!!
Sałatka przepyszna, wszystkim bardzo smakowała! Ja dodałam jeszcze trochę ogórków kiszonych i fajnie to pasowało do smaku kabanosów. Przepis wędruje do moich ulubionych
Gulasz smaczny- co prawda nie powinno sie dosypywac pieprzu ani soli na początku gotowania ale ogólnie przepis na plus
Mam w domu dzemy z aroni. Czy moge je dodac do ciasta? pozdrawiam asia290382
Bardzo smaczne danie:)