Bardzo fajne danie:) polecam
Dziękuę bardzo za pozdrowienia.Cieszę sie żeszarlotka smakowała:)
Bardzo dobre ciasto, może krem troszkę za gorzki, i oczywiście krem trzeba ucierać w makutrze.
Przepis idealny! Szczerze polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z migdałami musi być bosko(uwielbiam je). oby się tylko nie przypaliły :))
:-) no to musze koniecznie tez tak zrobic! Dam znac jak smakowało. A ja zastanawiałam sie nad migdałami albo sezamem żeby dodac?
Nie ze świeżych zrobić nie można gdyż mrożone powodują, że masa z galaretką się ścina
Było cos ponad 20...zależy jakiej wielkości się wyciaska
Dzisiaj zrobiłam. Jest smaczny i baaardzo kolorowy, przyjemnie go jeść. Na wierzch dziabnęłam ananasa.
Przepis wydaje mi sie smakowity,ale zastanawiam sie nad iloscia pomidorow. W skladnikach pomidory nie istnieja, a w opisie sa. Ktos dodal puszke, wiec ile ma byc tych pomidorow?
ile wychodzi eklerów z tej masy??
mniammmm...
Do masy serowej ubić 5 białek? z 1 szkl. cukru??
(w składnikach nie ma mowy o białkach)
Bardzo dobre :-)