Pyszna zupka, polecam wszystkim.
Pozdrowienia dla autorki
Bardzo się cieszę. Ostatnio tez dodawałam do mąki kukuryd.płatki owsiane (fajnie chrupią)
Aniu ten spód to tzw ciasto ucierane, miksowane mikserem, po dodaniu piany mieszamy je łyżką i wylewamy na blaszkę do zapieczenia
Przepyszne! Robiłam już kilka razy zawsze wszystkim mega smakuje! Dzięki za przepis :-)
świetny pomysł spróbuję wyglądają pięknie
Śledzie naprawdę świetne (zrobiłam dopiero teraz, bo w sklepie (Tesko, Lidl, Kaufland) nie było śledzi sic!). Zrobiłam dokładnie wg przepisu i jestem zachwycona, Śledzie są bardzo, bardzo dobre. Jedyne odstępstwo to wymieniałam wodę kilka razy i moczyły się dobę (nie miałam czasu się nimi zająć). Jedyna uwaga to, że śledzi może być nawet kilogram, bo sosu z tej proporcji wychodzi wystarczająco dużo. I następnym razem dodam troszkę mniej oleju. Natomiast smak, równowaga smaków rewelacyjna!!!! POLECAM.
Myślę sobie, że to chyba dziecko weszło na stronkę, którą mama miała zapisaną ;)))
Jeżeli tak to witam na stronie WŻ :) i gratuluję pierwszego przepisu. ;)))
All, nie robiłam wróżki, tylko zamek, ale wykorzystałam Twoje masy...
I powiem tyle -coś pysznego!!! Bita śmietana z karmelem i orzechami zrobiła furorę:):):)
Dziękuję:):):)
A Tu moje co nieco:
obłednie pyszne ciacho
Cześć. Mam pytanko do autorka, albo forumowiczek odnośnie spodu
Troszkę haotycznie jest to napisane. Rozumiem, że ucieramy wszystko (tak jak napisane pokolei) mikserem, a na koniec dodajemy ubite na sztywno białka, i potem już tylko ręką mieszamy? Ten spó jest tak luźny , że da sie go ucierać mikserem? To jest w smaku kruche ciasto, czy coś innego ? :)
Ciasto jest rewelacyjne niebo w gębie, nie moglam sie zdecydowac czy posypac czekolada starta czy posypką, więc brzegi posypalam posypką a srodek czekolada. Polecam!
Dzięki wielkie za przepis, dzisiaj zrobiłam dorsza, cud miód ;) tylko doprawiłam go tak jak lubię, czyli z dużą ilością czosnku ;)
W przepisie zmniejszyłam ilość winogron .