Rewelacja!!! Zrobiłam z podwójnej porcji na prostokatną blache -pyszne i szybkie
Dżanina Fonda - dziękuję za wiadomości .
Czyli ilość płynów trzeba zwiększyć.
basik105 - bardzo się cieszę, że skorzystałaś z przepisu:) I mam nadzieję, że ciasto Ci smakowało:* :)
Robiłam dzisiaj i już mogę powiedzieć, że syropu jest zdecydowanie za mało. Taka ilość starczy co najwyżej na 1,40-1,50 kg winogron. Słoiki uzupełniałam "na biegu" wrzącą wodą. Zobaczymy, co dalej.
Zrobiłam ponownie, sezonowo, czyli u mnie z musem jabłkowym. Niezawodna!!! Polecam serdecznie!!!
Bezgranicznie kocham to ciasto.Zawsze jest dobre,obojętnie z jakimi owocami :D
Zrobiłam, rzeczywiscie bardzo smaczna
Ciasto rewelacyjne, zrobię je na pewno jeszcze nie raz, dziękuję za super przepis!
dzisiaj zrobilam to ciasto wlasnie stezeje w lodowce:))) mam nadzieje ze tak jak wyglada to i smakuje!:)
Pierwszy raz piekłam kaczkę . Rewelacja. Przewracałam , polewałam , przewracałam , polewałam ......aż się upiekła ( ok 2 godz 25 min) Rodzinka zachwycona , ja też , choć przewidując porażkę miałam w zapasie kurczaka w pomidorach . Zupełnie niepotrzebnie. Dzięki za przepis.
Wyśmienite ciasto,rozpływa się w ustach i bardzo szybko znika z talerzyka:)
POLECAM!!!
Surówka bardzo smaczna i przede wszystkim zdrowa ,ja nie daję cukru zamiast śmietany daję
jogurt grecki i słodkie jabłko.![]()