Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

yennefer

(2013-10-13 17:20)

Dzis zrobione po raz kolejny. Niestety, znikaja w mgnieniu oka! Przepraszam za brak polskich znakow.

kr4kowianka

(2013-10-13 17:08)

Pasuje mi :] Dodaję do ulubionych, zrobię na imieniny męża za 2 tyg ;)

sam99

(2013-10-13 17:02)

Szybki i smaczny obiad ja daję na pół szklanki jogurtu łyżeczkę majonezu.

sam99

(2013-10-13 16:55)

Pasztet bardzo dobry robię go kolejny raz tylko zamiast margaryny daję masło.

slodkiewypieki

(2013-10-13 16:05)

Schab z tego przepisu jest wyśmienity!  Polecam każdemu z czystym sumieniem ;) Zajadałam się nim nie tylko ja ale i członkowie mojej rodziny :)

makusia

(2013-10-13 15:55)

Pyszności:))  Miło Cię widzieć na WŻ Agatko:)

basia19

(2013-10-13 15:06)

Tak masz rację, a poza tym , to moja sprawa jak piszę przepisy. Skoro Ty z nich nie korzystasz, to nie wiem po co się wypowiadasz w takich sprawach. W opiniach pisze się o danym przepisie, jak co smakuje itp., a nie o tym co i jak się pisze i jakich używać skrótów.

pwyso

(2013-10-13 14:46)

tylko przelej pokrojonego pora gorącą wodą, a później zimną, nie będzie taki twardy ... ja też spróbuję zmiany ...

basiaaa

(2013-10-13 14:36)

Mam pytanie : czy beza nie rozpłynie się( nie będzie ciapowata)  pod wpływem ubitej śmietany i surowego kiwi?

malinamarzenamalina1@wp.pl

(2013-10-13 14:25)

Kiedyś  te ciasto często gościło na naszym stole. Robiliśmy je z jabłkami i nie przyszło mi do głowy, żeby je zrobić z innymi owocami.

Muszę spróbować :)

dziękuję za przypomnienie przepisu.

malinamarzenamalina1@wp.pl

(2013-10-13 14:21)

Ciasto bardzo smaczne :) polecam

mój mój mąż dodał budyń cytrynowy , wyszedł całkiem fajny smak

malinamarzenamalina1@wp.pl

(2013-10-13 14:15)

Surówka naprawdę pyszna :)

polecam

sz.ania

(2013-10-13 13:28)

Sałatka jest pyszna ale następnym razem jak zrobię to zamiast cebuli dam por. Myślę ze też będzie dobra.  

Bernadeta1233

(2013-10-13 13:00)

hm też spróbuję, choć pewnie z innymi owocami:)

aaaneeeczka

(2013-10-13 12:07)

Racuchy przepyszne :))) Polecam wszystkim serdecznie ten przepis. Na dwie osoby jednak spokojnie pół porcji wystarczy :) 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij