Brzmi ciekawie,szkoda tylko, że fotki niet:)
Masa jest przepyszna, robiłam już kilka razy ,nie wiem dlaczego nie dodałam opinii.Dziś bedę robiła kolejny raz bo mam zamówienie na ciasto:)
Jedna z moich ulubionych zup - obecnie prawie zapomniana. Dobrze, że wstawiłaś przepis, warto przypomnieć tę zimową, rozgrzewającą zupę!
żenko ! jest mi ogromnie miło za szczerą wypowiedź , zapraszam do poszukania coś pod Twój gust w mojej ciastotece . Pozdrawiam
Dziś znalezione, dziś zrobione: aczkolwiek w wersji bez-płuckowej. Jak nie przepadam za wątróbką tak w pierogach miała ona dla mnie ledwo wyczuwalny posmak. i co: po ugotowaniu obsmazyłam na złoto i podałam z surówką z kiszonej kapusty: i bardzo fajnie i s,macznie to wyszło. Z przepisu jestem zadowolona i na stałe zagości w naszym menu :)
geller, dziękuję za pozytywny komentarz, dzisiaj zrobiłam po dłuuuuuuuuugiej przerwie tę sałatkę na babskie spotkanie i wklejam wreszcie fotkę :)
Pyszne i proste w wykonaniu ciasto :) Rodzinka zachwycona. Dziękuję i pozdrawiam
szukalam przepisu wlasnie na tego typu bananowe bo moj wlasny mi uciekl, wybralam ten przepis z kilku na wz, wyszlo zaje(...) ste!!!puszyste, smaczne i niezwykle latwe w robieniu.Pozdrawiam!!!
Ciasto słoneczko wg Anek o wiele lepsze,ale ogólnie ze słonecznikiem masa nie dobra
Wg mojego gustu nie dobre,ale rodzince smakowało-i to sie liczy
Oj,chyba masz mnie za głupka.
Dobrze wiem,co oznaczają skróty,powszechnie używane.Twoje są dziwne,Nie wiadomo skąd wzięte.Jednak nie wszyscy wiedzą...
No,i pisze się "nie rozumiem",a nie "nie rozumie".
wyjelam z piecyka i jest poprostu sliczne:) Jeszcze nie wiem jak smakuje ale wyglada rewelacyjnie a to juz polowa sukcesu:)
Jest w piekarniku trzymam kciuki bo wyglada obiecujaco:)
Puszyste i slodkie tylko zeby dobrze sie upieklo.
Boję się wypróbowywac przepisów, które nie mają jeszcze żadnej opinii, jednak ten przepis mnie skusił. Obawiałam się połączenia ryby z chlebem, ale wyszło dobre. teraz dopiero zauważyłam, że chleb jest na tej masie a ja go wymieszałam razem z tym majonezem, parmezanem i serem. No ale na przyszły raz zrobię jak się należy. Smak- coś innego- warto wypróbowac.