Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

laldek

(2013-10-13 10:24)

Pewnie będzie super

 

gabigold

(2013-10-13 10:16)

Brzmi ciekawie,szkoda tylko, że fotki niet:)

gabigold

(2013-10-13 08:47)

Masa jest przepyszna, robiłam już kilka razy ,nie wiem dlaczego nie dodałam opinii.Dziś bedę robiła kolejny raz bo mam zamówienie na ciasto:)

fidrygalka

(2013-10-13 00:27)

Jedna z moich ulubionych zup - obecnie prawie zapomniana. Dobrze, że wstawiłaś przepis, warto przypomnieć tę zimową, rozgrzewającą zupę!

megi65

(2013-10-12 21:13)

żenko ! jest mi ogromnie miło za szczerą wypowiedź , zapraszam do poszukania coś pod Twój gust w mojej ciastotece . Pozdrawiam

Dee

(2013-10-12 20:56)

Dziś znalezione, dziś zrobione: aczkolwiek w wersji bez-płuckowej. Jak nie przepadam za wątróbką tak w pierogach miała ona dla mnie ledwo wyczuwalny posmak. i co: po ugotowaniu obsmazyłam na złoto i podałam z surówką z  kiszonej kapusty: i bardzo fajnie i s,macznie to wyszło. Z przepisu jestem zadowolona i na stałe zagości w naszym menu :)

555

(2013-10-12 20:51)

geller, dziękuję za pozytywny komentarz, dzisiaj zrobiłam po dłuuuuuuuuugiej przerwie tę sałatkę na babskie spotkanie i wklejam wreszcie fotkę :)

beatrycze82

(2013-10-12 20:14)

Pyszne i proste w wykonaniu ciasto :) Rodzinka zachwycona. Dziękuję i pozdrawiam

mansikka

(2013-10-12 19:29)

szukalam przepisu wlasnie na tego typu bananowe bo moj wlasny mi uciekl, wybralam ten przepis z kilku na wz, wyszlo zaje(...) ste!!!puszyste, smaczne i niezwykle latwe w robieniu.Pozdrawiam!!!

ALIC

(2013-10-12 18:49)

Ciasto słoneczko wg Anek o wiele lepsze,ale ogólnie ze słonecznikiem masa nie dobra

ALIC

(2013-10-12 18:47)

Wg mojego gustu nie dobre,ale rodzince smakowało-i to sie liczy

jolka60

(2013-10-12 18:21)

Oj,chyba masz mnie za głupka.

Dobrze wiem,co oznaczają skróty,powszechnie używane.Twoje są dziwne,Nie wiadomo skąd wzięte.Jednak nie wszyscy wiedzą...

No,i pisze się "nie rozumiem",a nie "nie rozumie".

basik105

(2013-10-12 18:11)

wyjelam z piecyka i jest poprostu sliczne:) Jeszcze nie wiem jak smakuje ale wyglada rewelacyjnie a to juz polowa sukcesu:)

basik105

(2013-10-12 17:16)

Jest w piekarniku trzymam kciuki bo wyglada obiecujaco:) 
Puszyste i slodkie tylko zeby dobrze sie upieklo. 

Kokosanka83

(2013-10-12 16:52)

Boję się wypróbowywac przepisów, które nie mają jeszcze żadnej opinii, jednak ten przepis mnie skusił. Obawiałam się połączenia ryby z chlebem, ale wyszło dobre. teraz dopiero zauważyłam, że chleb jest na tej masie a ja go wymieszałam razem z tym majonezem, parmezanem i serem. No ale na przyszły raz zrobię jak się należy. Smak- coś innego- warto wypróbowac.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij