Bardzo prosta i pyszna sałatka,często taką robię,najczęściej do grilla,Można zamiast oleju dodać majonez.
Witam fasolka bardzo dobra bo lubię czosnek i sporo go dodałam, pyszne danie nawet samo bez niczego można jeść.
I wszystko jasne:):):)
Dzięukję za błyskawiczną odpowiedź -teraz spokojnie mogę brać się za tort:):):)
zupka bardzo smaczna, ale dalam duzo mniej serka, ktory zaczął za bardzo górować nad cebulą, na pewno będzie powtórka. mialam trochę rosołu, więc obyło się bez kostki, doprawiłam odrobinkę ziarenkami smaku.
makuś , marzenko ! sernik dziękuje za komplementy
.
Wygląda smakowicie:)
Mleko zagęszczone gotowane, można często kupić pod nazwą Masa kajmakowa
http://www.sachalin.pl/images/Gosty%C5%84%20Kajmak%20masa%20kr%C3%B3wkowa%20500g_480x480.JPG
albo Mleko słodzone gotowane
https://leclerc.com.pl/sklep/img_items/b/297/29774.jpg
To takie mleko jakie Ty gotujesz. Ma karmelowy kolor. Twoje jednak będzie smaczniejsze, bo jakość mleka jakie zamieściłam w linkach bardzo się pogorszyła.
Kisiłam kiedyś rzodkiewki i fajnie smakują. W tym roku ukisiłam też na spróbowanie kalafior i marchewkę - są super do sałatek i surówek!
Proszę o podpowiedź -chodzi mi o masę kajmakową..
Nigdy nie spotkałam się z tym by ogrzane mleko ucierać z masłem, robiłam masy ale z mleka gotowanego 3h w puszce. Wtedy masa jest gęsta i brązowa, a teraz czuję się zagubiona... jak długo muszę ogrzewać to mleko, jaką powinno mieć konsystencję i kolor?
Trzymałam parę dni. Rzodkiewki robione według Mari. Nigdy nie robię większej ilości.
Gdyby miało się zepsuć...
Do czego podaję? Na przykład do śniadania i serdelków. Kilka rzodkiewek do dowolnej surówki na obiad. Do mięsa. Pyszne są.
Niedawno widziałam program Mathy w telewizji , gdzie właśnie piekła taki sernik,nie wiem z jakiego sera i jak dokładnie go robiła , bo oglądałam z doskoku , ale twój wygląda znakomicie
jakie duże te budynie>
Robiłam tą masę i jest przepyszna!!! Przepis na tort z masą z mleka w proszku niedługo pojawi się na moim blogu: http://www.domowe-wypieki.com.
Pozdrawiam
Justyna
Miło mi ogromnie!!! Pozdrawiam.
Bardzo prosta, smaczna sałatka. W sam raz dla "kwasolubnych", jak ja. Dziękuję za przepis.