Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Izma73

(2013-10-12 11:28)

Bardzo prosta i pyszna sałatka,często taką robię,najczęściej do grilla,Można zamiast oleju dodać majonez.

krysia50

(2013-10-12 10:23)

Witam fasolka bardzo dobra bo lubię czosnek i sporo go dodałam, pyszne danie nawet samo bez niczego można jeść.

dajanka

(2013-10-12 09:43)

I wszystko jasne:):):)

Dzięukję za błyskawiczną odpowiedź -teraz spokojnie mogę brać się za tort:):):)

gagnieszka1

(2013-10-12 09:25)

zupka bardzo smaczna, ale dalam duzo mniej serka, ktory zaczął za bardzo górować nad cebulą, na pewno będzie powtórka. mialam trochę rosołu, więc obyło się bez kostki, doprawiłam odrobinkę ziarenkami smaku.

megi65

(2013-10-12 08:15)

makuś , marzenko ! sernik dziękuje za komplementy .

makusia

(2013-10-11 23:18)

Wygląda smakowicie:)

Alll

(2013-10-11 22:36)

Mleko zagęszczone gotowane, można często kupić pod nazwą Masa kajmakowa

http://www.sachalin.pl/images/Gosty%C5%84%20Kajmak%20masa%20kr%C3%B3wkowa%20500g_480x480.JPG

albo Mleko słodzone gotowane

https://leclerc.com.pl/sklep/img_items/b/297/29774.jpg

To takie mleko jakie Ty gotujesz. Ma karmelowy kolor. Twoje jednak będzie smaczniejsze, bo jakość mleka jakie zamieściłam w linkach bardzo się pogorszyła.

Anna Z

(2013-10-11 22:02)

Kisiłam kiedyś rzodkiewki i fajnie smakują. W tym roku ukisiłam też na spróbowanie kalafior i marchewkę - są super do sałatek i surówek!

dajanka

(2013-10-11 21:54)

Proszę o podpowiedź -chodzi mi o masę kajmakową..

Nigdy nie spotkałam się z tym by ogrzane mleko ucierać z masłem, robiłam masy ale z mleka gotowanego 3h w puszce. Wtedy masa jest gęsta i brązowa, a teraz czuję się zagubiona... jak długo muszę ogrzewać to mleko, jaką powinno mieć konsystencję i kolor?

Paola_r

(2013-10-11 20:37)

Trzymałam parę dni. Rzodkiewki robione według Mari. Nigdy nie robię większej ilości.
Gdyby miało się zepsuć...

Do czego podaję? Na przykład do śniadania i serdelków. Kilka rzodkiewek do dowolnej surówki na obiad. Do mięsa. Pyszne są.

marzena89gb

(2013-10-11 20:34)

Niedawno widziałam program Mathy w telewizji , gdzie właśnie piekła taki sernik,nie wiem z jakiego sera i jak dokładnie go robiła , bo oglądałam z doskoku , ale twój wygląda znakomicie 

Fot. angel@, Oczy carycy
Oczy carycy
47.8k
450
18
angel@
AGA519

(2013-10-11 20:24)

jakie duże te budynie>

Domowe Wypieki

(2013-10-11 20:09)

Robiłam tą masę i jest przepyszna!!! Przepis na tort z masą z mleka w proszku niedługo pojawi się na moim blogu: http://www.domowe-wypieki.com.

Pozdrawiam

Justyna

iwciaG

(2013-10-11 19:55)

Miło mi ogromnie!!! Pozdrawiam.

słodki buraczek

(2013-10-11 18:56)

Bardzo prosta, smaczna sałatka. W sam raz dla "kwasolubnych", jak ja. Dziękuję za przepis.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij