Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Grucha

(2013-10-11 15:36)

a co z moim da sie cos jeszcze zrobić trzeci dzie i nie pracuje dolac czegoś dosypać mozna po trzecim dniu cos jeszcze zrobic???

emiloos

(2013-10-11 15:33)

Super przepyszna! Teraz już nie jadam inaczej :)

domi87

(2013-10-11 15:26)

Warto upiec bo jest naprawdę pyszny!

emiloos

(2013-10-11 15:17)

Moje ulubione, robię je od dawna z masełkiem lub śmietaną i obowiązkowym cynamonem. Dynia nadaje ciastu lekkości i puszystości. Polecam.

megi65

(2013-10-11 15:00)

kaszkaj ! To ciasto ma czuć gruszkami ...Zerknij na przepis to standardową formę a nie dla singla - chytrusa . Nie wiem jakiej wielkości masz gruszki myślę ,że 5 - 6 szt .. Jak dojdziesz do wniosku , że jest za dużo ... resztę gruszki z syropu po prostu zjedz . O efektach swojej pracy daj znać .. ))

Izka21

(2013-10-11 14:30)

Ciasto smaczne ale budyń się za bardzo rozjeżdżał ;/

kaszkaj

(2013-10-11 14:05)

Chcę zrobić to ciasto,ale ze świeżymi gruszkami ugotowanymi w syropie.Niebardzo wiem ile ich ugotować,2-3 sztuki? Ile gruszek jest w puszce,czy może ktoś mi podpowiedzieć?

tomiego

(2013-10-11 13:44)

ciekawe żona Zofia ma szklanki bo wg mnie 2 i pół szklanki mąki to 30-35 dag max...pozdrawiam

2milutka

(2013-10-11 13:42)

Dziękuje bardzo:)

ewka63

(2013-10-11 13:27)

Przede wszystkim to co się w tym gąsiorze zrobiło, to nie wino, tylko napój winopochodny. Nie rozcieńcza się soku z owoców więcej niż 1:2. Możesz spokojnie wylać całą zawartość kiślu.

Fot. oczko, Dzidziuś
Dzidziuś
7.1k
78
2
oczko
dajanka

(2013-10-11 13:14)

Oczko, czy ten biszkopt jest taki pyszny na jaki wygląda? ;)

Do kolejki na wypróbowanie:):):)

emily176

(2013-10-11 12:42)

Przepis świetny!!! zrobiłam go bez sokownika. A soczek rewelacja, już nie ma jednej butelki.

Ju-No

(2013-10-11 12:26)

ciasto dobre, dodałam jeszcze do tego: wiórki kokosowe, figi, rodzynki ale namoczone w alkoholu,  2 łyżki dżemu z czarnej porzeczki, a zamiast zapachu dodała amaretto. Wszystko wyłożyłam na wąską keksówkę.

macha17

(2013-10-11 11:44)

dzisiaj piekłam pycha;)

rudaas

(2013-10-11 11:39)

Naprawdę pyszne, dzięki

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij