a co z moim da sie cos jeszcze zrobić trzeci dzie i nie pracuje dolac czegoś dosypać mozna po trzecim dniu cos jeszcze zrobic???
Super przepyszna! Teraz już nie jadam inaczej :)
Warto upiec bo jest naprawdę pyszny!
Moje ulubione, robię je od dawna z masełkiem lub śmietaną i obowiązkowym cynamonem. Dynia nadaje ciastu lekkości i puszystości. Polecam.
kaszkaj ! To ciasto ma czuć gruszkami ...Zerknij na przepis to standardową formę a nie dla singla - chytrusa
. Nie wiem jakiej wielkości masz gruszki myślę ,że 5 - 6 szt .. Jak dojdziesz do wniosku , że jest za dużo ... resztę gruszki z syropu po prostu zjedz
. O efektach swojej pracy daj znać .. ))
Ciasto smaczne ale budyń się za bardzo rozjeżdżał ;/
Chcę zrobić to ciasto,ale ze świeżymi gruszkami ugotowanymi w syropie.Niebardzo wiem ile ich ugotować,2-3 sztuki? Ile gruszek jest w puszce,czy może ktoś mi podpowiedzieć?
ciekawe żona Zofia ma szklanki bo wg mnie 2 i pół szklanki mąki to 30-35 dag max...pozdrawiam
Dziękuje bardzo:)
Przede wszystkim to co się w tym gąsiorze zrobiło, to nie wino, tylko napój winopochodny. Nie rozcieńcza się soku z owoców więcej niż 1:2. Możesz spokojnie wylać całą zawartość kiślu.
Oczko, czy ten biszkopt jest taki pyszny na jaki wygląda? ;)
Do kolejki na wypróbowanie:):):)
Przepis świetny!!! zrobiłam go bez sokownika. A soczek rewelacja, już nie ma jednej butelki.![]()
ciasto dobre, dodałam jeszcze do tego: wiórki kokosowe, figi, rodzynki ale namoczone w alkoholu, 2 łyżki dżemu z czarnej porzeczki, a zamiast zapachu dodała amaretto. Wszystko wyłożyłam na wąską keksówkę.
dzisiaj piekłam pycha;)
Naprawdę pyszne, dzięki