Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

jaska2503

(2013-10-09 18:53)

robco nie miałam nigdy takiego przypadku i trudno mi cokolwiek powiedzieć.

Zuzanna248 może być tak ,że rurka fermentacyjna jest nieszczelnie założona.

Grucha czasami bąbluje od razu,czasami na drugi dzień.

beatapanicz

(2013-10-09 18:26)

torcik przepyszny, zniknął z blaszki bardzo szybko, polecam

bzik

(2013-10-09 17:53)

witam ponownie a jeszcze polecę przepis klopsiki na kapuście kiszonej przepis znajdziecie w kotlet.tv tam jest filmik

bzik

(2013-10-09 17:48)

tak jak już pisałam ,że napiszę jak zrobię ten przepis,polecam go było smaczne jedzonko,dodałam trochę majeranku ,bo to jednak danie ciężkostrawne ale mężusiowi smakowało,jeszcze gdyby kapusta kiszona była robiona przez babcię to niebo w gębie

Grucha

(2013-10-09 17:15)

Witam 

to moje pierwsze wino i mam nadziee ze sie uda 

a co zrobić w przypadku gdy wino nie pracuje tzn nie babluje nastawiłem wczoraj czekac czy jakis drozdzy dosypać popmoże ktoś?

 

 

basiaaa

(2013-10-09 16:16)

Życzę smacznego. 

Twoją żurawinę również wypróbuję.

aniag81

(2013-10-09 16:00)

Kolejny wysmienity przepis twojego autorstwa. Omlecik pyszny, robilam z podwojnej porcji, paluszki były lizane. Całkowicie inna odmiana pysznego mielonego.

rs1107

(2013-10-09 14:52)

Majonez dodajesz do środka, daje fajny smak i konsystencje.

2milutka

(2013-10-09 13:37)

Apetycznie wygląda:)

martuska841

(2013-10-09 13:17)

A co zmajonezem? Chciałabym zrobić dzis na obiad  te medaliony , w składnikach jest łyzka majonezu , a w przepisie jak robić jej nie ma ? :) 

joana30

(2013-10-09 13:05)

Dziekuję Basiu :)

BarbaraZ

(2013-10-09 12:56)

Ciasto bardzo dobre , szybko się je robi , ale też szybko znika ,polecam

Kamik

(2013-10-09 12:26)

Zrobiłam z maślanką i zapomniałam o dżemie, ale murzynek wyszedł pyszny! Dziękuję za podzielenie się przepisem!

winmaria

(2013-10-09 11:17)

Robię takie od lat ciasto  bez bialek za to pół litra śmietany. rzeczywiście rewelacja! pozdrawiam

msmet15

(2013-10-09 09:39)

wczoraj zrobiłam na obiado-kolacyjkę:) mężowi po prostu smakowało, a ja byłam zachwycona!! szybko się robi, mięsko soczyste i ta marcheweczka.. bajka..:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij