Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Izuś

(2013-10-08 19:04)

Kolejny raz komentuję, ale ta babka jest bardzo dobra. Robię często- czasem z cytryną (i skórką), czasem z pomarańczą. Na to lukier lub czekolada- zawsze wychodzi.

zegotka

(2013-10-08 18:33)

Pycha -sosik rewelacja.Zrobiłam bez rodzynek i przy tej wersji pozostanę. Na pewno zrobię jeszcze nie raz:)

rene1

(2013-10-08 18:20)

Popieram wszystkie komentarze ,po prostu REWELACJA .

jolafasola

(2013-10-08 18:19)

Zurawine robie podobnie, zamiast gruszki dodaje 1-2 pomarancze pokrojone w kostke( sam miazsz bez bialej skorki.)Zurawina jest pyszna,robie ja czesto a obowiazkowo na Thanksgiving. W tym roku sprobuje z gruszka.

magdam21

(2013-10-08 18:15)

Nie jestem autorka tego przepisu ale zdazylo mi sie kilka plackow w zyciu  upiec ....(to jako usprawiedliwienie wtracania sie w nie swoj przepis.

Jesli masz piekarnik z termoobiegiem to nawet sie nie zastanawiaj.....bedzie szybciej  ja zawsze tak pieke wszystkie placki

Pozdrawiam autorke.Przepis rewelacyjny.

patrycja1

(2013-10-08 17:51)

Milunia, cieszę się że smakowało i dziękuję za komentarz 

asica1

(2013-10-08 17:35)

Sypkie składniki zwiążą się idealnie i będzie pyszna szarlotka. Wiem bo od dawna ją robię. Najlepsza jest na ciepło z lodami i bitą śmietaną.

angel_ona:)

(2013-10-08 17:32)

Niecierpie robić sosów! Jednak ten był strasznie prosty do zrobienia :P

Jestem zadowolona z niego :)

kiki

(2013-10-08 17:04)

Pyszna odmiana dla mielonego :)

nina

(2013-10-08 16:39)

Czy można piec jednocześnie dwa placki / mam dwie jednakowe blaszki / ?

karolinabier

(2013-10-08 16:24)

Właśnie zrobiłam te sliweczki, już nie mogę się doczekać kiedy je spróbuje....

mangos1

(2013-10-08 16:14)

jak dla mnie za duzo majonezu ale ogolnie dobra.

abidiasz

(2013-10-08 16:01)

Znów zrobiłam z podwójnej porcji, ruskie, z mięsem, serem. Innego ciasta już nie uznaję. Pyyychota!!! Dziękujemy za przepis!

Wkn

(2013-10-08 15:37)

dajanko, naprawdę nie ma u Ciebie w papierniczych? Można je też zamówić w różnych sklepach internetowych - ja akurat podłączyłam się do zamówienia przedszkolnego, panie zamawiały w Moje Bambino rożne akcesoria dla dzieci i przy okazji wzięły mi wyciorki, ruchome oczka i kilka rodzajów filcowych i piankowych kartek.

dajanka

(2013-10-08 15:32)

Fantastyczna, ale takie wyciorki są dla mnie raczej nieosiągalne..

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij