Kolejny raz komentuję, ale ta babka jest bardzo dobra. Robię często- czasem z cytryną (i skórką), czasem z pomarańczą. Na to lukier lub czekolada- zawsze wychodzi.
Pycha -sosik rewelacja.Zrobiłam bez rodzynek i przy tej wersji pozostanę. Na pewno zrobię jeszcze nie raz:)
Popieram wszystkie komentarze ,po prostu REWELACJA .
Zurawine robie podobnie, zamiast gruszki dodaje 1-2 pomarancze pokrojone w kostke( sam miazsz bez bialej skorki.)Zurawina jest pyszna,robie ja czesto a obowiazkowo na Thanksgiving. W tym roku sprobuje z gruszka.
Nie jestem autorka tego przepisu ale zdazylo mi sie kilka plackow w zyciu upiec
....(to jako usprawiedliwienie wtracania sie w nie swoj przepis.
Jesli masz piekarnik z termoobiegiem to nawet sie nie zastanawiaj.....bedzie szybciej ja zawsze tak pieke wszystkie placki
Pozdrawiam autorke.Przepis rewelacyjny.
Milunia, cieszę się że smakowało i dziękuję za komentarz
Sypkie składniki zwiążą się idealnie i będzie pyszna szarlotka. Wiem bo od dawna ją robię. Najlepsza jest na ciepło z lodami i bitą śmietaną.
Niecierpie robić sosów! Jednak ten był strasznie prosty do zrobienia :P
Jestem zadowolona z niego :)
Pyszna odmiana dla mielonego :)
Czy można piec jednocześnie dwa placki / mam dwie jednakowe blaszki / ?
Właśnie zrobiłam te sliweczki, już nie mogę się doczekać kiedy je spróbuje....
jak dla mnie za duzo majonezu ale ogolnie dobra.
Znów zrobiłam z podwójnej porcji, ruskie, z mięsem, serem. Innego ciasta już nie uznaję. Pyyychota!!! Dziękujemy za przepis!
dajanko, naprawdę nie ma u Ciebie w papierniczych? Można je też zamówić w różnych sklepach internetowych - ja akurat podłączyłam się do zamówienia przedszkolnego, panie zamawiały w Moje Bambino rożne akcesoria dla dzieci i przy okazji wzięły mi wyciorki, ruchome oczka i kilka rodzajów filcowych i piankowych kartek.
Fantastyczna, ale takie wyciorki są dla mnie raczej nieosiągalne..