Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Xavierka

(2013-10-08 00:25)

Jak dobrze, że ten przepis znalazłam!! Zamiast rumowego aromatu dodałam cytrynowy?

marika

(2013-10-07 21:29)

Nie rozlecą się , to ciasto robię przez cały sezon truskawkowy.biszkopty będą na tyle mocno obtoczone śmietaną że stworzą zwarty spód,wystarczy dobrze schłodzić.

Wkn

(2013-10-07 21:25)

Tak jest, warzywa gotujemy osobno, aby z łatwością je zblendować w osobnym naczyniu, a następnie połączyć z duszonym mięsem i pieczarkami :)

blackrose4u

(2013-10-07 21:18)

czy dobrze rozumiem że sos pieczarkowy mamy połączyć z sosem z warzyw w jeden sos?

Bahati

(2013-10-07 20:52)

Nie, ja się tak szybko nie biorę za przygotowania. Jedynym odstępstwem jest piernik 6tygodniowy, ale on sobie po prostu stoi w lodówce i niczego nie chce. Chyba przygotowuję zdecydowanie mniej jedzenia, stąd różnica. Dekorowaniem zajmują się dzieci, więc i dom i choinka wygląda jak nieszczęście ale już "wyrosłam" z poprawiania, im to sprawia mnóstwo frajdy, ja mam spokój-wszyscy zadowoleni. Poza tym jakoś nie mam presji, że tych potraw wigilijnych to 12 ma być... kto to zje? A w I dzień świat staram się zawsze namówić towarzystwo na jakąś wycieczkę, ostatnio był Watykan :) Tak mijają dni na luzie i zaraz jest po Świętach. A jakbym się jednak zmęczyła to mąż zabierze Najmłodszą do babci na godzinkę-dwie a ja z nogami do góry wypoczywam. Moja metoda na święta to po prostu uświadomienie sobie, że to tylko 2dni, na które ni warto tracić połowy wypłaty czy brać kredytu i zasuwać z przygotowaniami w szalonym tempie. :)

angela

(2013-10-07 20:45)

W listopadzie parzę mak, mielę w maszynce i zamrażam. Przed świętami do rozmrożonego dodaję jajka, rodzynki i co tam jeszcze trzeba i jest masa makowa. Można tak zrobić z makiem gotowym, zmielonym.

Fot. Anna Z, Ciasto Bounty
Ciasto Bounty
22.2k
334
15
Anna Z
Anna Z

(2013-10-07 19:59)

Śliczne zdjęcie! Cieszę się, że ciasto posmakowało!

agula221990

(2013-10-07 19:18)

pyszna :) z dnia na dzień coraz lepsza. polecam.

abidiasz

(2013-10-07 18:24)

Dziękuję, pomyliłam się, źle dodałam, jako "dyskusja" - dziękuję, Mamo Różyczki

abidiasz

(2013-10-07 18:23)

Dziękuję pięknie

basiaaa

(2013-10-07 18:07)

Do dekoracji pieczeni , można użyć sałatek, ryb  , śledzi.

Każdy może wy myśleć do czego użyć marynowany winogron.

waska

(2013-10-07 18:01)

świetny przepis.polecam!!! korzystam z niego bardzo często.

MissAgi

(2013-10-07 17:55)

A kminek jak najbardziej pasuje,ja go przeoczylam piszac ten przepis :)

Barb82

(2013-10-07 17:53)

Dynie rozcinam na 4 części, wydrążam miąższ z pestkami. Układam na blascze wyłożonej folią aluminiową. Piekę ok 1h w 180st. Uieczoną, odciskam z nadmiaru soku, obieram, miksuję blenderem.

Pozdrawiam :)

 

MissAgi

(2013-10-07 17:52)

Trzeba lubiec takie kwasoty to fakt,jesli ktos lubi to przepis napewno doceni :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij