Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

sake_as

(2013-10-07 17:43)

A jak upiec tą dynię. Nigdy jej nie robiłam więc nie wiem. Dzięki za odpowiedz, bo przepis brzmi smakowicie. Pozdrawiam,Basia.

Afra

(2013-10-07 17:39)

śliwki są wspaniałe, jędrne i aromatyczne

przepis godny polecenia

Mama - Różyczki

(2013-10-07 17:35)

Abidiasz , przepis jest w przepisach różyczki, zwiększyłam ilość cukru do 2 płaskich łyżek:)

http://www.wielkiezarcie.com/recipe48109.html

poszukująca

(2013-10-07 17:33)

Dzisiaj zrobiłam pierwszy raz ale niestety na pewno ostatni. Po tylu ochach i achach byłam przekonana że po zjedzeniu będę wychwalać tę potrawę pod niebiosa. Niestety tak nie jest. Mięso co prawda miękkie, ale do tej pory nie mogę zrozumieć po co tyle marchwi??? wystarczyłaby w zupełności połowa. 

abidiasz

(2013-10-07 17:06)

Bardzo uprzejmie przepraszam, że nie na temat, ale bardzo jestem ciekawa, jak się robi takie ryby w słoikach, szukałam w przepisach Mamy Różyczki, ale nie znalazłam.

gabigold

(2013-10-07 17:04)

do czego podawać te winogrona?

Wkn

(2013-10-07 16:10)

Ja bigos robię zwykle po świętach - zostają wtedy spore ilości pysznych pieczeni - jeśli nie mają skorupki z ziół, tylko są z dodatkiem np. soli, pieprzu i papryki, świetnie nadają się do bigosu. Ale rzeczywiście przygotowanie wszelakich farszy i zamrożenie ich  znakomicie ułatwia pracę.

ulla*

(2013-10-07 16:09)

Pyszna zupa!

makusia

(2013-10-07 14:54)

Wygląda obłędnie;)

Mama - Różyczki

(2013-10-07 14:25)

Ja od kilku lat robię bigos w słoikach i bardzo mi to ułatwia życie, robię też ryby smażone w zalewie, przez cały sezon, kiedy tylko mąż coś złapie i świetnie się przechowują.Dzisiaj się rozmrażają szczupaki, jutro , będą smażone i do słoików , muszę zrobić miejsce w zamrażarce.

To moje wcześniejsze szczupaki , utworzyła się w nich już galaretka, bo cały czas słoiki stoją w chłodnym miejscu:)Ryba jest naprawdę przepyszna.

Wcześniej robię też pierogi i uszka i zamrażam, a także pasztet, nie wiem jak inni , ale ja smażę rybę w wigilię, bo wcześniej usmażona, potem zamrożona i znów odmrażana i odgrzewana, jest bez żadnych wartości smakowych.:)

Kokosanka83

(2013-10-07 14:04)

Robiłam wczoraj na obiad. Tej przyprawy to jak dla mnie za dużo i za słono. Trochę przy tym pracy jest. Efekt zadowalający, ale nie aż taki by piać pod niebiosa. Niemniej dziękuję za udostępnienie przepisu.

iwett

(2013-10-07 14:00)

W zeszłym roku podobnie jak Ty w listopadzie nastawiłam na piernika ponadto wcześniej upiekłam sernika i makowca,ktore w porcjach zamroziłam. Po rozmrożeniu smak taki sam jakby co dopiero wyjęte z piekarnika. Uważam,że ciasta to "zmora" świąt więc warto je upiec wcześniej. Mamy wtedy więcej czasu prze świętami by je pięknie udekorować:).

Również wcześniej gotuję gołąbki z kaszą i ziemniakami - je również zamrażam. Jak wiele innych potraw. 

ewiś

(2013-10-07 13:40)

Dziewczyny, dziękuję za przeczytanie artykuliku i komentarze, i oczywiście za pomysły. Czemu  nie pomyślałam  o wcześniejszym usmażeniu ryb lub krokietów jak kaszkaj? To przecież takie oczywiste! Jeśli ktoś jeszcze wymyśli jak się wymiksować od kręcenia sernika "w ostatniej chwili" to padam na kolana. A tymczasem jeszcze raz dziękuję (och i za życzenia świąteczne od renataz36 - rzeczywiście pierwsze w tym roku), zachęcam do twórczego lenistwa i do dzielenia się "patentami".

Fot. Wkn, Ciasto na pizzę
Ciasto na pizzę
1.1m
1.5k
234
Wkn
agusia040675

(2013-10-07 13:22)

Odkąd wypróbowałam ten przepis pierwszy raz bardzo często do niego wracam.

Wkn

(2013-10-07 12:44)

Nasz kasztanowy koszyk też czeka na chwilę wolnego czasu - w minioną sobotę dozbieraliśmy duuużo świeżych brązowych kuleczek :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij