Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

elaton

(2013-10-06 16:03)

Pieczarki poddusiać wcześniej na patelni, czy nie ma takiej potrzeby?

kodniczek

(2013-10-06 14:55)

no niestety dużo mi brakuje żeby pani dorównać:/

Izma73

(2013-10-06 14:42)

Ale nabrałam rodzinę,myśleli,że to prawdziwy miód.Jedyną jego wadą,jest to,że jest bardzo gęsty,przynajmniej mi taki wyszedł.Następnym razem dam trochę więcej wody.No i jedna porcja to zdecydowanie za mało.

Izma73

(2013-10-06 14:33)

Dzisiaj była atestacja buraczków,ze słoika dałam prosto na zasmażkę.Nic się nie zepsuło,ilość octu i soli wystarczająca.Ja starłam na drobnej tarce,następnym razem zrobię tak i tak ,żeby były też na barszcz.Dzięki za przepis.

Viga32

(2013-10-06 14:12)

Jednym słowem: pyyyycha! Dzięki za przepis:)

Olek

(2013-10-06 14:07)

Przeczytałam z przyjemmoscią;)

stokrotkax86

(2013-10-06 13:28)

ja pieklam w malej tortownicy :)

piła

(2013-10-06 12:24)

Dzisiaj po raz drugi robię kaczkę wedle tego przepisu.Mój mąż jest zachwycony ta kaczką, a mi najbardziej smakują jabłka dodawane na końcówce.

Bieetka

(2013-10-06 12:23)

Pycha ! Sto lat już nie jadłam racuchów. Moja mama zawsze takie robi. Zamiast mleka można użyć tez kefiru

Bieetka

(2013-10-06 11:55)

ciekawa propozycja i jaka niskokoaloryczna :-)

Zuzanna248

(2013-10-06 11:38)

wczoraj wieczorem nastawiłam wino, od razu po założeniu rurki coś się zaczęło dziać i odrobinę bąbelkować, a dziś już nic, cisza, woda w rurce ani drgnie... po jakim czasie powinno zacząć fermentować? a może coś nie tak z nim? robiłam je już i wyszło ok, ale nie pamiętam jak szybko zaczął się proces fermentacji
będę wdzięczna za informację, bo nie chciałabym zmarnować całego nastawu

Kokosanka83

(2013-10-06 11:32)

Wczoraj robiłam ponownie zupę z cukini i dodałam ser ementaler i trochę mniej bulionu. Niebo w gębie!

robco

(2013-10-06 11:24)

Zdecydowałem się na pierwsze wino własnej roboty w swoim życiu. Wybrałem właśnie ten przepis bo widzę, że jest chwalony przez innych użytkowników. Jak odbędzie się pierwsza degustacja, mam nadzieję na święta Bożego Narodzenia, to na pewno opiszę krok po kroku. Na samym początku mam mały problem i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Zalałem owoce wodą z cukrem i chcąc zatkać bańkę korkiem z tworzywa z dziurką i rurką, korek się wysuwa tak jakby z przymkniętego szampana ;) Czy mimo tego zalakować korek przetrzymując na siłę ? Liczę na szybką pomoc ;)

robco

(2013-10-06 11:22)

Zdecydowałem się na pierwsze wino własnej roboty w swoim życiu. Wybrałem właśnie ten przepis bo widzę, że jest chwalony przez innych użytkowników. Jak odbędzie się pierwsza degustacja, mam nadzieję na święta Bożego Narodzenia, to na pewno opiszę krok po kroku. Na samym początku mam mały problem i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Zalałem owoce wodą z cukrem i chcąc zatkać bańkę korkiem z tworzywa z dziurką i rurką, korek się wysuwa tak jakby z przymkniętego szampana ;) Czy mimo tego zalakować korek przetrzymując na siłę ? Liczę na szybką pomoc ;)

Fot. Wkn, Fasolówka
Fasolówka
7.5k
46
4
Wkn
blackrose4u

(2013-10-06 00:04)

nigdy nie robiłam...chyba spróbuje z Twojego przepisu :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij