Robię taką samą, tylko dodaję jeszcze łyżkę mąki i łyżeczkę proszku do pieczenia (do ciasta) jest to przepyszne danie
zwijałam po krótszej stronie rolada ma 32 cm ;)
Świetnie wygląda ta rolada , a jakiej wielkości jest to ciasto ?
Świetny pomysł:):):) Smaku nie znam, ale już za sam wygląd mogę dać pozytywny komentarz i nie wykluczam, że roladka pojawi się na urodzinach córci:)
O, faktycznie - ze świeżą będą pewnie jeszcze lepsze! U nas w końcu na obiad był sos z tuńczyka z puszki i pomidorów - na zakupy nie starczyło czasu :/
PYCHA!! Rewelacyjny przepis bardzo dziękuję
rogaliki są przepyszne,szybkie i łatwe w zrobieniu polecam wszystkim
Cieszę się, że dynia znalazła zastosowanie i że ciacho smakowało :) Dziękuję za podzielenie się opinią na temat przepisu!
Ciasto jest REWELACYJNE!!! Lubię ciasta i dość często piekę ale nie często zdaza mi się jeść coś co wywołuje extazę:))) Ciasto jest chrupiące z wierzchu a wilgotne i mięciutkie w środku .I oczywiście mooocno czekoladowe Pycha, pycha, pycha. Przed zjedzeniem dodałam odrobinę konfitur wiśniowych i trochę lodów orzechowych bo nie miałam bitej śmietany. Wzbudziło nawet zachwyt mojego dziecka które nie przepada za czekoladowymi ciastami:)
I pomyśleć że miałam wątpliwości czy je robić bo jakoś wydało mi się że tak mało mąki to pewnie nic sensownego nie wyjdzie. No i mało komentarzy...na szczęście zdecydowałam się i odkryłam prawdziwy diament na WŻ:)
Dziękuję za przepis i pozdrawiam!!!
Cieszę się, że smakowało! Pozdrawiam.
Ciastka rewelacja! Zrobiłam z kminkiem, Blue Lazurem, cząbrem i oliwką, keczupem i mieszanką przypraw:)
To nasze pierwsze ( na pewno nie ostatnie) doświadczenie z dynią. Pierwsze i jakże zadawalające. Zupa smakowita, rozgrzewająca i bardzo sycąca. Zdecydowanie polecam
Nie dobre.
Moja przyjaciółka robi z takim farszem pierogi i zaręczam, że są pyszne, więc krokiety z pewnością też:):):)
Bardzo dobry przepis.
Dziękuje za przepis ;)
Ja to jadłam na ciepło i na zimno, w każdej postaci bardzo dobra zapiekanka ;)